Hadky s mamou

Príspevok v téme: Hadky s mamou
Vanessaach

Potrebujem pomoc..:/ ja už neviem čo mám robiť, na silvestra budem mať 15 rokov a stale sa hadam s mamou, napriklad rano vstanem poviem jej dobre rano nalada super a zrazu mama že čau hned z rana neprijemna..Vždy si niečo najde aby sme sa hadali, vyhraža sa mi bitkou, no zaujimave je že je len namna takato mám ešte 6 ročneho brata a nanho je uplne normalna..Stale namna kriči a už 2 krat sme sa akokeby bili..Nemám ju moc rada už..Snažim sa snou nehadať no z jej strany to skor vyzera tak ako keby mala potrebu sa somnou hadať a myslim si že si jej nervy a podobne vybija namne..čo mam robiť ? Ja som snou už na dne..S tatom mám genialny vzťah nehadame sa lubime sa

Radoslava123

Tak snáď pouvažuj o takej strednej škole, ktorá by nebola vo vašom meste, aby si mohla bývať na intráku. Tam si užiješ kopu srandy, bude zábava, uvidíš. Tam si budete všetci rovní a namiesto vzťahu rodič - dieťa budú len vzťahy spolužiačka - spolužiačka. Tým pádom ťa nikto nebude "dirigovať", usmerňovať a rozkazovať ti, čo máš robiť a čo nie, lebo k tomuto majú asi všetci rodičia sklony a ty asi potrebuješ viac voľnosti, aby si bola šťastná a aby si sa cítila dobre. A ten jeden rok to s maminou už nejako prežiješ a ak ti robí problém prežiť, tak si nakresli trhací kalendár ako vojaci na vojne a odtrhni z neho každý deň jeden dátum a pozoruj, ako sa s pribúdajúcimi dňami pekne skracuje.