Pozitívne myslenie

Príspevok v téme: Pozitívne myslenie
myslenie

Ahojte, rozmyslala som nad kruzom pozitivneho myslenia. Velmi som frustrovaná, vsetko mi vadi, zacina mi byt vsetko jedno. Som vydata, mam syna a nestastne manzelstvo, ktore ma dohnalo do tejto situacie. Aspon si to myslim. Strasne by som chcela nieco vyskusat, niekam sa pohnut, nieco dosiahnut, zit stastny, spokojny zivot, mozno aj ako rozvedena. Nemam smer a neviem ako dalej sa mam pohnut. Prestalo ma bavit aj starostlivost o domacnost, najradsej by som prespala mesiace,kym by to preslo, lenze to nejde, chodim do prace a cela logistika a dieta je na mne... uz som z toho tak vycerpana, ze by som snad aj spravila nieco, co by nebolo vobec dobre a preto sa snazim drzat. Mate s takym kurzom niekto skusenost? popripade, ze by sa chcel niekto so mnou na to dat?? alebo dajaku cestu poradit..psycholog mi nepomohol, potrebujem rozvíjanie samej seba. nikdy som nebola takto zakomplexovaná ani nestastná ako posledné mesiace, mozno roky,ale uz to prekracuje hranice, ktoré si uvedomujem. nechcem stratit pracu ani nechcem aby mal syn pocit, ze sa mu nevenujem,ze ho nelubim... ale zasa nie som ziadna troska, len ubolená z celej situacie ktorú riesim uz roky-alebo skor neriesim...