Ako rozoznám, či sa ma dievča hanbí alebo som jej ľahostajný?

Príspevok v téme: Ako rozoznám, či sa ma dievča hanbí alebo som jej ľahostajný?
Blbec

Už dlho stretávam jedno dievča, ale nemám ani tušenie, čo si o mne myslí a ako sa mám pri nej správať. Jeden deň to vyzerá tak, že by mala záujem sa so mnou spoznať. Druhý deň pri mne naschvál zrýchli krok a ani sa na mňa nepozrie, očividne je zo mňa nervózna. A na tretí deň si ma nevšíma a s prehľadom ma ignoruje. Raz pôsobí krehko a nevinne, vtedy sa bojím sa na ňu pozrieť, inokedy sebavedomo a odmerane,vtedy sa bojím k nej priblížiť. Idem z nej zošalieť.

Buď som jej ľahostajný a v tom prípade by ju moje pokusy o nadviazanie kontaktu iba otravovali a ja ju nechcem otravovať, lebo ju mám rád. Alebo sa ma hanbí a v tom prípade by možno ocenila, ak by som vyvinul nejakú iniciatívu. Nejde o mňa, len chcem, aby sa kvôli mne netrápila, lebo ja za to nestojím. Je totiž odo mňa lepšia vo všetkých ohľadoch. Ale ako sa poznám, som taký nemožný a blbý, že nakoniec urobím niečo, čo spôsobí presný opak toho, čo by som chcel.

Augustin

chlapče keď ťa tak čítam vidím že sám si z nej aj zo seba trošku vykoľajený a nevieš vlasstne čo chceš. Neviem či si takýto stále alebo len teraz keď si zaľubkaný do nej :-D
Trošku viac popracuj na sebe a to hneď. Ty si lovec a ona korisť. Tak to bolo v minulosti a dúfam že dnes sa natom nič nemení aj keď dnešné dievčatá a ženy z internetu nemajú hanbu doprosovať a vynucovať si pozornosť od mužov. Ale ty buď ten chlap ktorému ak sa páči nejaká tak si po nej ide. Ty buď zvodca a lovec. Ak ju neoslovíš, ak s ňou nenadviažeš žiaden kontakt, ak sa jej budeš často vyhýbať tak sa nikdy nedozvieš či niečo viac k tebe cíti aj ona. Nikdy sa nedozvieš čo by z toho mohlo byť. Páči sa ti, niečim ťa zaujala a to je správna cesta k tomu že ťa niečim priťahuje. Tak prečo nenabrať odvahu chlapa a nedvoriť jej? Prečo sa bojíš oto čo i len pokúsiť? Prečo si myslíš že hneď zlyháš? Prečo sa tomu brániš? Odblokuj sa a vyjdi zo svojej ulity lebo tam budeš naveky skrytý. Nebraň sa bojovať o svoje šťastie v láske :-)

monika.

blbec ,
o mna keby mal zaujem chlapec , ktory tak stylizuje a vyjadruje sa v texte , tak by som bola stastna keby ma oslovil . Si velmi inteligentny chlapec a vnutornr uzasny a vsak nerozoberaj a neprespekuluvaj prirodzene veci , ktore si nezasluzia tolko rozjimania ...

skratka ju oslov , pozvi niekam a ak sa Ti zapaci do toho ...je to jednoduche

01237

ahoj,za pokus nic nedas,nie je dobre byt introvert,je uplne normalne ze si nervozny pri zene ktora ta pritahuje,kazdy robime chyby a trapne veci,je to normalne.normalne ju pozdrav,but uprimny,tym nic nepokazis,vyuzi to co o nej vies,rozvyjaj debatu ,pises ze mate spolocne zaluby,mas o com rozpravat,hlavne naber odvahu,jej spravanie sa da vysvetlit rozne ,1 z moznosti je ze ked ty dava najavo ze by ta rada spoznala,a ty nic,uraza ju to,preto ta potom ignoruje.a neposudzuj kto je lepsi nepoznas ju az tak,trocha sebavedomia ty nezaskodi,ale zdrave sebavedomie,

Mi Ha Ne

blbec nech mas ake kolvek myslienky a názory . musite sa normalne zoznámiť,. musite sa spoznavat a aj kamaratstvo je nejaky vztah. nejako za-ćat musíš .nikto tu nepise ze jej musis vyznat lasku na autobusovej zastávke :D ... svoje zámeri si mozes nechat na vhodnú prilezitosť,

Blbec

Zlamic, tak to vôbec nie je. Ja mám iné koníčky ako ľudí. To, že by som si našiel nejakú obeť chvíľu sa s ňou pobavil a potom odhodil vôbec nerobím a ani neplánujem robiť. Ani trochu ma to neláka. Ja som introvert. Takmer celý svoj voľný čas trávim sám a vôbec mi to neprekáža.

Ja mám skôr opačný problém, ako ten, čo si opísal ty. A to ten, že si nikoho nepustím k telu a nenechám, aby mňa "vyžmýkali". Toto je prvá osoba, ktorá ma zaujala až tak, že by som sa kvôli nej veľmi rád pokúsil urobiť výnimku. Hovorím pokúsil, lebo takéto veci zvyčajne nerobím a nemám tušenie ako by to mohlo dopadnúť. Ja to s ľuďmi neviem a popravde som si nie ani istý, či by som bol s ňou schopný udržať konverzáciu dlhšiu ako päť minút. Myslím, že máme spoločné záujmy, ale pravdaže by sa mohlo stať, a myslím, že je to veľmi pravdepodobné, že by sa pri mne nudila. V takom prípade by som jej samozrejme dal pokoj a nikdy viac ju neotravoval.

A ešte na spresnenie, aby nevznikali ďalšie nedorozumenia. Ja sa ju nechystám nejako zbaliť, aby so mnou chodila. Ja snívam iba o tom, že sa mi s ňou podarí nadviazať nejakú komunikáciu. Už to by som považoval za obrovský úspech.

Filip TT

Blbec, nazory, ktore si tu uviedol povazujem za rozumne a triezve. Aj ten, ci sa normalny clovek riadi radami anonymnych ludi na internete. Dokazes mat slusny odstup od seba a sebareflexiu.

Co sa tyka tvojho problemu s tou dievcinou. Neodporucam ti sa jej na to priamo spytat.S vysokou pravdepodobnostou dostanes negativnu odpoved, aj ked by si bol pre tu dievcinu zaujimavy.

Prvotna faza vztahu medzi mladymi, pre ktoru Cesi maju pekny nazov "klickovana" ma svoje caro a svoj vyznam.

Pre chlapca v tejto faze nie je dolezite vediet, ci ho dievcina chce. Ona pravdepodobne este ani nevie, ci ta chce. Plati jednoducha zasada, ze pokial jednoznacnym sposobom neda najavo zamietnutie, dobyvanie je povolene. To ze ta chce, moze zistit az pocase. Viem to z vlastnej skusenosti.

Zlamic

Mozno o tebe vie, ze si nestaly a narocny, v tom zmysle, ze ta kazdy nudi alebo rychlo nudit zacne. Ludia tu nie su preto, aby ta bavili.
Musis si najst iny konicek ako ludi, pretoze im tym ublizujes. Pre ziadnu zenu nebudes istota a budes za sebou nechavat znicene duse, ktore vyzmykas, vezmes si od nich to, co potrebujes, budes s nimi dovtedy, kym ta budu bavit a potom si najdes iny objekt, ktory ta na chvilu pobavi.
Mimochodom, co dokazes ludom dat ty? Tiez sa s tebou nenudia? Mozu sa o teba opriet? Nemyslim.

Blbec

Je tu nedorozumenie. Pokúsim sa to vysvetliť. Ja som tým "páči sa mi" hodnotil jej charakterové vlastnosti, nie vzhľad. U mňa to funguje tak, že ak by som stretol dievča, ktorej správaním by som opovrhoval, tak by som o nej nikdy nedokázal povedať, že sa mi páči, nech vyzerá akokoľvek. Preto som tým myslel to, že keď viem o tom aká je (charakterovo nie vzhľadovo) len veľmi málo, tak o nej nedokážem povedať, či sa mi páči alebo nie.

To ako človek vyzerá je pre mňa druhoradé. Nevravím, že to pre mňa nie je dôležité, ale je to až na druhom mieste. Napríklad si neviem predstaviť, že by som trávil svoj voľný čas s dievčaťom, s ktorým by som sa nudil, nech by to bola aj najkrajšia supermodelka na svete, ktorú by mi každý závidel. Bolo by to pre mňa utrpenie. A moja povaha je taká, že ma nudí skoro každý, to nedokážem ovplyvniť. Ale pri tomto dievčati, o ktorom je tu reč, mám pocit, že by som sa s ňou nenudil, preto by som ju rád spoznal. Len som si nie istý, či by aj ona mala záujem spoznať sa so mnou. Neviem, či uhýba pohľadom preto, lebo sa ma hanbí alebo preto, lebo chce, aby som ju nechal na pokoji. To je všetko.

Nefritova

moje nervy, Blbec, asi nim aj tak povediac budes :D co mas 15? povedat o niekom, ze sa mi paci, mozem aj ked o nom neviem absolutne nic. lebo kuknem a vidim. povedat o niekom, ze ho milujem v takomto pripade, ano, to uz je moc, lebo ho nepozname. ale pacit sa, tak to je jasne, ci ano alebo nie. ty daco skryvas a asi to nebude moc pekne, ale ved nepis tu nic, je to tvoja vec. ale nemusis klamat sam seba.