Problem so spankom

Príspevok v téme: Problem so spankom
Betula

Dobry den,mam velke problemy zo spankom.Je jedno ci pojdem spat o osmej alebo o 2 rano nikdy neviem zaspat .Mam taky problem ze ked dojdem zo skoly som natolko unavena ze si zdriemnem na hodinku a vecer uz nezaspim \"prenocujem\". Su to uz take 2 necele roky a mam s tym velke problemy. Aj ked sa cez den unavym upratujem idem von a poobede nezaspim vecer si lahnem na postel a pozeram na strrop z otvorenimy ocami.Poradte mi prosim vopred dakuejem za rady.

Julinko

Tiež nemôžem spať od rozvodu..bral som rôzne lieky,po pol tabletke by som mal spať ako babätko...ja po 1-1.5tbl spim max 2hodiny...strašne tak ma rozvod položil,navyše fin.situacia zla...je to na mašlu...ak si štihlejšia žena od TO a maš podobne problemy,môžme pohovoriť...o904578011

emea3

Iggzik, u mňa je to tiež tak, ak si poobede ľahnem a nechtiac zaspím čo len na 15 minút, v noci nemôžem zaspať, až niekedy nadránom.

Ináč nemám problém, len keď spím poobede.

laciga

posledný polrok mám aj ja problém so spánkom aj ked zaspím stále mám také ako živé sny , ako keby ma mozog stále nútil vnímať to čo sa mi sníva . pracujem v zahraničí mam trochu stres z práce či to zvládnem atd. a večer pred spaním má neskutočný smäd i ked cez den vypijem dosť vody . prosím poradte dakujem

iggzik

Uz v zopar textoch som narazil na info, ze ked sa cez den okolo obeda a neskor spi viac ako 20 min tak moze nabehnut ta rem faza a potom vecer mozu byt problemy zaspat,, u mna to plati asi na 50% u mamci tiez,, cize opatrne so spankom cez den

klivia

pred par dnami bola o tom reportaz na nejakom nemeckom programe, odporucam ti zajst za lekarom existuje na to nejaka terapia, postupne sa ti podari spat viacej hodin je vas viac takychto ludi, idem nieco vygooglit.

RNG

Spanok reguluje stres a spankovy hormon Melatonin. Odporucam kazdemu si znizovat stres na co najnizsie, lebo stress je zabijak, doslova. Pozri na to cez Google.sk pod mojim nickom a slovom stres.A na melatonin existuju doplnky, ktore mozes zobrat(1 az 10 mg) tesne presd spanim. Melatonin sa vytvara cez den pri silnom svetle, a vylucuje v noci v uplnej tme. Ten svetelny rezim je dolezite dodrziavat, inac mas problemy so spankom.