Anulácia manželstva

sususu

Marina az teraz som si vsimla ze teba zaujima anulacia vo vseobecnosti nie anulacia v katolickej cirkvi..tak ja som reagovala na cirkevnu anulaciu, prepac. Neviem ako to chodi konkretne na sudoch ale urcite vyskusaj nic nestratis.. aj ked dovod aby sa Ti nesmiali ze si bola vydata par hodin je detinsky. Co je Ta po nich??? Pozeraj na seba a svoj zivot ;-)

sususu

Marina no kedze si sla do manzelstva s vedomim ze to urobil tak to bolo tvoje slobodne rozhodnutie a zial nikto sa tymto zaoberat nebude. Mne bol sobas anulovany a trvalo mi to 5 rokov ale boli tam o mnoho zavaznejsie dovody, psychicke tyranie atd...

Mesačný princ

presne ako píše Filip.

No ak sa toto udialo a ty si to pred manželstvom tajila, presne ako tvoj nastávajúci, tak je manželstvo neplatné, pretože je to podvodné konanie a Boh klamstvo neuznáva. Takže s tým určite obstojíš

shayleen

Ale tak ho nechám stať tam kde je každému to to tiež nemusí vysvetliť stačia rodičia a basta no čo už dúfam že si s tým svojím problémom poradí

Filip TT

shayleen - lebo sa citila byt pod tlakom okolia - musela by to vysvetlovat kazdemu pozvanemu hostovi a na to clovek nenaberie odvahu hned

shayleen

Tak si to mala radšej ihneď rušiť ( svadbu ) ako úst pred oltár tam to cu hento sľubovať ako manželstvo anulovat. Keď si sa dozvedela že ťa podviedol ako si ho mohla zobrať za muža resp načo si s ním išla do manželstva???

maríííína

Oklamal ma a podviedol čo som sa dozvedela ale už len v piatok ráno a vtedy už bolo pozde rušiť svadbu.
Nikomu som nemala odvahu o tom povedať, ale teraz to už strašne ľutujem. Chcela som dať anulovať manželstvo, lebo sa bojím, že pri rozvode na súde sa mi budú smiať, že som bola vydatá pár hodín - dní.

kafe

naklusať spolu s "manželom" k právnikovi a je to. Tam ti odpovie kompetentný človek, hneď podnikne potrebné kroky...

otázka123

A prečo ste sa vlastne brali?
A prečo už nechceš byť s ním?
Neviete komunikovať spolu čo vlastne chcete?