Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadváha a sex

Táto diskusia patrí k článku: Nadváha a sex
Nadváha a sex

Nadváha so sexuálnym životom môže, ale nemusí súvisieť. Veľmi často sa však človek s nadváhou za svoje kilogramy hanbí. Hanbí sa vyzliecť, nechce, aby sa ho jeho partner dotýkal na partiách, za ktoré sa hanbí, nechce sa milovať za svetla a výsledkom je, že sa sexu vyhýba.

0vecka

Dienda no napr do zadku a stehien a do prs nejde absolutne nic. Raz som ejdnu stretol ktora od zaludka nahor vyzerala dost chudo a od zaludka dole zase riadne tlsto... to je blbe ukladanie

0vecka

moja teoria je taka ze su zenske ktorym pristane trocha tuku a potom take ktore musia schudnut lebo sa im to blbo uklada

0vecka

Mimma to sa fakt neda tak povedat. zalezi na vyske ale aj na Tom ako je ten tuk rozlozeny... su napr zeny ktorym sa to drzi len na bruchu a zadku maju pneumatiku jak neviem co a prsia ziadne utle ramena a to vyzera naprd.. alebo potom mas take co proste maju ten tuk vsade sa to rozlozi a vysledok je celkom slusny... ale principialne 70kg pri 170cm je uplne v pohode

Quido

Mal som hodne zien,no mozem povedat,ze bacule a mierne moletky boli v posteli najlepsie. Stihle modelocky boli krasne,ale to je asi tak vsetko. Spoliehali si hlavne na svoju krasu a vsetko som musel odmakat ja.Doslova akoby sa premehali. Kdezdo tie pri tele si to riadne uzivali,preberali iniciativu, snazili sa,boli aktivne. Mali aj vacsiu chut na sex,esperimentovanie. Bola s nimi zabava,veselo

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.