Ako povedať chlapovi, že s ním chcem sex?

Príspevok v téme: Ako povedať chlapovi, že s ním chcem sex?
Andrejka87

Ahojte, ide o to že som dosť vyťažená školou, prácou a tak a nemám čas ani chuť na nejaký sladký vzťah s tým, že mi potom bude vyčítať, že s ním skoro nie som .. a preto by som chcela chlapa hlavne na sex, pretože už som veľmi veľmi dlho s nikým nebola .. aj kvôli tomu, že sa mi predtým stala jedna nepekná vec s jedným chlapom .. ale to je už jedno. Ide o môjho spolubývajúceho a pre mňa by to bolo úplne perfektné, keby sme boli takto spolu, ale vôbec neviem ako mu niečo také povedať alebo čo robiť aby mu to došlo alebo tak podobne a nevyzerať ako nejaká k*rva... viete mi poradiť? Je trochu starší ako ja, tak mám pocit, že sám nevie či si môže ku mne niečo dovoliť alebo nie.. alebo sa mu vôbec nepáčim .. neviem, ale toho sa tiež bojím, že ma pošle niekam a potom by to bolo veľmi divné...

Slobodna

Vzhladom k prvemu prispevku v tejto teme, ktori niektori nepochopili a vzhladom k svojmu zivotu, do poslednej :P

anjelik *

No, Prezývka, dneska ti ideee. :o)))) Fakt si ma pobavil a opakovane. ;o)) Som si myslela, že prasce si skôr rochnia ako šukajú. :o)) Inak je pravdou, čo si napísal, o potrebe ľudí filozofovať a zásadne sa vyjadrovať k tomu, na čo sa ich nikto nepýtal.

Slobodna

Prezyvka055 ved ty si sa vlastne presukal zivotom :)

Kazdy zije, ako vie, prasce sukaju, moralisti moralizuju a Homo sapiens si vybera zlatu strednu cestu, teda Cogito, ergo sum ;)

Sejla

Mesacny princ: Ciernobiele videnie? Vies vobec, co ten vyraz znamena? Ja som hovorila o tom, ze ak sa niekto rozhodne robit usudky o medzipohlavnych rozdieloch, tak by mal zohladnit aj to, ako rozdielne su muzi a zeny vychovavane, a to nielen rodicmi, ale aj ocakavaniami spolocnosti, co sa u ktoreho pohlavia toleruje, co odsudzuje a ako na to kazdy moze rozdielne reagovat. Niekoho to ovplyvnuje viac, niekoho menej. Asi minimum zien sa bude na verejnosti chvalit s tym, ze mali neviazany sex a pacilo sa im to. A malo muzov bude rozpravat pribehy o nestastnej laske, namiesto pribehov o neviazanom sexe. Samozrejme ze to potom vyvola iluziu pre tych, ktori to len povrchne sleduju. A to, ze zena sa zamiluje po sexe s muzom, alebo naopak, muz do zeny, nie je ziadna vynimka, ale ani pravidlo. Lenze to sa moze stat aj v pripade, ze sex ziadny nebol.

Myslim, ze ten pohlad, ktory som sa snazila ukazat je prave opak toho, comu sa hovori ciernobiele videnie.

Prezyvka055

diviak lesný ... pochybovat sa da o vsetkom, a to uz je na kazdom kto si z toho co zoberie alebo ako si to vylozi, takisto ako moralisti moralizuju, ja pisem ze svojej skusenosti co a ako bolo, kazdy nech si vyberie to co chce pocut.

diviak lesný

apropo ak by aj autorka nebola taká mladunká (nejak si nepamatam alebo som si nevsimol jej vek) každý sa tu a tam chováme zmätene a neisto ako deti a potrebujeme radu. potom je len na nás či ju vieme prijať alebo či trebárs vieme rozlišovať medzi rozumnými upozorneniami a zaslepeným moralizovaním.

diviak lesný

"moc to analyzujete ale pritom ste nezazili, len filozofujete nad somarinami"

no a o tebe sa zas dá povedať že nepremýšlaš dostatočne :-)

jedna vec je že tebe to vychádzalo. apropo je otázne kolko z toho čo tu chválenkársky píšeš ("Imho radsej sa zamyslite nad svojim zivotom preco je taky aky je, lebo moj je narozdiel od vasho je skvely") je pravda. iná vec je či to môže vyjsť autorke. treba trošku rozlišovať medzi tým ked niekto s istotou tvrdí že je to zlý nápad a moralizuje a ked niekto len predostiera možné riziká, ktoré mimochodom môže poznať z jeho vlastných skúseností ("ste nezazili..."). autorka si prišla po radu, nie si istá či je to tak dobrý nápad. isteže je to jej život, zariadi sa nakoniec ako ona uzná za vhodné, ale prečo jej klamať o tom že neexistujú riziká. je to ako ked pubertak chce sexovať. nebudem hovoriť sexuj s bárským je to super môžeš aj bez kondomu. nie poviem mu sex je super ale postupuj rozumne, existuju taketo a onake rizika, bud za svoje spravanie zodpovedny.

už chápeš o čo tu ide ty s tým skvelým životom ? :-D

Prezyvka055

Filip TT neviem my sme sa dost tesili z uspechov ked sme nejake mali, takze mne to luto nebolo ja som sa tesil ked napriklad ju prijali do skoly v prahe. Ona sa tesila ja som sa tesil. Ved ono to nebola taka tragedia ved ako sa vravelo ze budeme kecat cez net, alebo ze ved pridem pozriet do prahy a tak. No ale samozrejme ak mas kamaratku daleko od seba tak aj ten kamaratsky vztah zacne casom stagnovat, clovek sa zaneprazdni nejakou pracou skolou, casom si pisete menej, menej krat casto. No az potom uz skoro vobec, proste sa kazdy vyberie svojim zivotom, dobrovolne. A to proste nie je len v kamaratstvach ale vsade, proste to netrva vecne.

A je zbytocne sa nad tym uvazovat ze ci by bolo lepsie toto alebo tamto, proste vtedy sme to tak citili a tak sme sa rozhodli.

Ale koniec jednej etapy je zaroven zaciatok novej. Nemozem povedat ze by som lutoval akekolvek rozhodnutie co som v zivote spravil. Myslim ze som mal dectvo, teenegerske casy a teraz aj mladost taku ako som chcel.

Filip TT

Prezyvka, ked citam:

"...bolo medzi nami viac neznosti, lepsie nalada a celkovo lepsi vztah ako medzi ludmi co si hovoria ze spolu chodia :D. ... aj okolie o nas vravelo ze spolu chodime. Lenze aky je medzi tym rozdiel? Minimalny..."

neviem..., mne je luto aj za clovekom, s ktorym toho prezijem podstatne menej. Ale dobre...necham to uz tak.