Neviem ako to ani nazvat

Príspevok v téme: Neviem ako to ani nazvat
semer

caw poradte mi nasiel som si vo vajciach take ako zili (ked to nahmatam) mam to asi rok aj daco.a je to asi velke 1,5cm a na druhom vajci o kus mensie.Viem ze by som mal ist s tim ku doktorke ale uz mam istu brigadu o tizden tak to musim vydrzat tak poradte co to moze bit hmm?A hocikedy ma boli lavi alebo prawi bok aj tak kde je slepak :( poradte prosim

kajau

servus.bol som tiez operovany na varicocelu
vsetko to trvalo tri dni.prijem,operacia a na treti den ma doktor pustil domov.rusive bolesti prestali ale je to stale vidno.a to uz presiel rok. ps:presne tak ako pise. raven

B.

Ja si na svoje vajcia nešahám, preto ma také niečo ani nemôže trápiť. Nemáš veľmi na výber, podľa mňa, buď nastúpiš do práce, ale prídeš o vajcia alebo nie a potom ťa banka oberie o niečo iné, ale vajcia mať budeš, resp. o nich prídeš aj tak.
Ale nie, to len na pobavenie.
Ja to ukončím citátom:
- kto neberie svoj kríž (v tvojom prípade vajcia) a nenasleduje ma, nie je ma hoden.
Asi toľko k vajciam.
Ale k lekárovi isto choď popri práci.

Phali

Zdrawim mam jeden problem a prosim odpowedzte mi na to....Som skoro tyzden po operacii varicoceli a na semeniku si stale nahmatam tu zilu..to tam ako ze ma byt po operacii alebo niee..mam trosku aj obawy s toho..co s tym mam robit..pondelok idem na kontrolu som zwedawy co mi na to powie ten doktor co ma operowal..

Phali

No uz som 4dni po operacii a o tyzden mam ist na kontrolu tak dufam ze to uz bude zahojene..tolko weci teraz robiim tazko ze to sa uuz neda wydrzat...moze mi niekto powedat po kolkich dnoch sa rana uplne zahoji a bude to uz dobre??dakujem

Phali

no tak stwrtok idem uz do BB na operaciu..ale asi si ma tam nehaju do pondelka coo??mooo to budu tazke noci..a newie niekto ci je tam Wifi prosim was..dakujem...

Phali

No tak dneska soom bol konecne uz u doktora lebo on sam to natahoval a objednal ma na 3.6.2010..tak ze konecne to budem mat za sebou..a chcem sa spytat toho co uz boli na to operovany ze kolko trva operacia a po operacii ako dlho sa nebudem moct postavit na nohy..dik.

mate59

Phali - som myslel, že už si tam bol a termín je dohodnutý,ohľadom problému sa porozprávaj s tým urológom,želám skorý termín, nech to máš za sebou.

blazen

chel by som sa spytat ci variococela moze spôsobovat aj nejaku inu bolest okrem semenikov,napriklad bedroveho klbu alebo vnutornej slachy na stehne hned nalavo alebo pravo od vajec?