Prečo darebáci dostanú všetko?

dvojpes

tak napr. to, ze medzi uspesnymi ludmi je viac psychopatov ako v priemernej populacii, je znama vec.

a pre uspech v nasej spolocnosti je dobre byt darebákom.

neplati to vzdy, ale isty suvis tam je.

Moireal

Prezyvka, dobre vravis, ze treba prestat frflat, lebo to vedie len k hnusu ale nie kazdy ma rovnaku startovaciu ciaru a to casto ludi, co nemaju take dobre podmienky zo zaciatku demotivuje. Vacsinou, az ked si sami bolestne uvedomia, ze nadavat sa nevyplati, vyhrnu si rukavy a daju sa do toho. A najlepsie je nic neocakavat a brat ten zivot ako hru, ktora sa raz skonci.

Prezyvka055

Uspesny clovek bude v ociach neuspesneho vzdy darebak.

Pri tom kazdy ma rovnake sance. Moznost ako byt uspesnym je v prvom rade prestat frflat. Zacat pracovat preto aby som bol uspesnym.

Nestaci len makat 12 hodin denne za pasom a hovorit ze cely zivot poctivo robim a som chudobny. Co tak trochu pohnut rozumom? Nieco vymysliet. Treba sa odlisit od ostatnych ak chces byt uspesny. Je uspesny clovek nieco viac ako ty? Nie je? Tak potom to je jednoduche ak chces mat to co on rob tak ako on. Ved predsa nie je viac ako ty.

Podla mna si ludia mylia hodnoty, chcu nieco dosiahnut prostednicvom niecoho co s danou vecou nema suvis.

Napriklad som dobry clovek, som mily clovek .. takze za to by som mal byt uspesny. Ale aky to ma s tym suvis? No ziaden, lebo to je ako porovnavat jablko a hrusku.

Moireal

Lebo darebaci zbieraju material, aby v dalsich zivotoch oni boli dobraci, co nic nedostanu. Smola alebo stastie, ze clovek si tie minule zivoty nepamata. ..