Bolest-tlak pod lavým rebrom a lavou lopatkou

Príspevok v téme: Bolest-tlak pod lavým rebrom a lavou lopatkou
Danielll

Dobrý deň,

Mám 28 rokov 176cm, 66kg, už je to viacej ako 3 týždne čo mám problémy s bolesťou resp. tlakom pod ľavým rebrom a bolesťou-tlakom (strieda sa to) pod ľavou lopatkou. Tento tlak alebo bolesť je viac menej permanentná. Bol som u odvodnej lekárky, spravila mi vyšetrenie krvy, moču a na prítomnosť krvy v stolici. Všetko OK. Poslala ma na chirurgiské vyšetrenie, chirurg ma vyšetril, poslal na sono. Na sone mi prezrela celú brušnú dutinu všetko OK. Chirurg sa vyjadril sa že to môže byť od chrbtice a poslal ma naspäť k obvodnej. Tá je toho istého názoru a mám sa objednať na rehabilitácie, predpísala mi Dorsiflex a Flector, to mi nezabralo. Najbližší voľný termín na rehab. o mesiac! To bolo pred týždňom, odvtedy ma to bolí čoraz viacej. Mám pocit ako keby som pod tým rebrom niečo mal čo mi zavadzia. Mám sedavé zamestnanie a je pravda že posladné roky ani nijako nešportujem. Keď ma priateľka masíruje vie mi nahmatať konkrétne body pod lopatkou ktoré ma bolia ale vždy je to o pár cm inde ako predtým... Ešte čo je zaujímavé že v priebehu týchto troch týždňov mi to asi na 2 dni prešlo (asi v druhom týždni) ale potom sa to vrátilo a povedal by som že o to silnejšie...Nemám žiadne problémy s močením alebo stolicou. Nemal som žiadny úraz. Cítim sa vlastne OK len tá neustále bolest a tlak a to ma vyčerpáva...Keď užijem ibalgin bolest ustúpi ale stále cítim ten neurčitý tlak a nepohodu.

Vopred ďakujem za Váš názor.