TRPNUTIE KONCATIN

Príspevok v téme: TRPNUTIE KONCATIN
TIBO23

Dobry den prajem.Mam 35 rokov a nemal som ziadnu operaciu ani vacsi zdravotny problem.mam problem ktory sa zacal pred 2 a pol mesiacom.strpla mi vnutorna cast pravej ruky od lakta nadol.strpnutie bolo na 20% a stale.doktori mali podozrenie na zaseknuty nerv v lakti.po dvoch mesiacoch sa to ale dost zmenilo a hlavne v noci sa stav zhorsil.strpla prava ruka,neskor aj lava a taktiez nohy.strpnutie som pocitoval coraz castejsie a jedneho dna som citil aj strpnutie cela a spankov.zacali vysetrenia emg-v poriadku,krvne testy aj na leukocity a boreliu a vsetko v poriadku.bol som na magnetickej na krcnu chrbticu a je bez nejakeho nalezu.pred dvoma tyzdnami som spozoroval hrcky na oboch ociach a male zhorsenie zraku(horsie zaostrenie a zahmlievanie).bol som na vysetreni zraku ale nic nenasli,ziadny problem.nikdy predtym som nemal problemy so zrakom.bol som u jedneho doktora ktory mi spravil akupunkturu na chrbate.bol som tri dni po sebe a bolo citit viditelne zlepsenie,potom bol vikend a dalsie dva dni bolo citit uz len slabe zmensenie po akupunkture.uzivam horcik milgamma ktory mi radili ale ziadna zmena k lepsiemu.dnes som bol na infuzii u jedneho doktora ktory mi dal vitaminy C ktore pomahaju na nabudenie a regeneraciu.isiel som si vecer lahnut a po dvoch hodinach som sa zobudil na vacsie strpnutie pravej ruky od lakta nadol.chcem sa spytat ci dane priznaky mozu byt priznaky nejakeho ochorenia a na akeho doktora sa mam s mojimy tazkostami obratit.zatial mi ziadny doktor nepovedal co je problem.mali pocit na krcnu chrbticu ale ta je v poriadku.dakujem za odpoved