Je mozne mat vyrazky okolo ust z avivaže?Vase skusenosti?

Príspevok v téme: Je mozne mat vyrazky okolo ust z avivaže?Vase skusenosti?
avivazz

zdravim,s pletou nemavam nejake extra problemy, no posledny mesiac sa mi spravil okolo ust vysev drobnych vyrazok niekedy svrbia inokedy nie. Ked som ich tam mala uz tyzden natierala som si to mastou Elidel-je to dost silna masticka.POmohlo avsak do par dni to mam zasa naspat. Vysadila som lepok.obmedzila sladke-cokoladu a podobne. Teraz vecer som si obliekla tricko oprate dost vonia po avivazi a zacalo ma to okolie ust svrbiet. Chcem sa preto spytat ci je mozne ze to ze mam to tricko na sebe cize ta avivaz mi sposobuje daco okolo ust? Vsak sa mi to nezda ze zrovna okolo ust. Avivaz pouzivame asi mesiac -dva. Predtym vobec. Inde na tele nemam nic.A postelne pradlo co mam nebolo vyprate touto avivazou-cize nechapem ,priamo sa mi tricko predsa nedostalo do konaktu s okolim ust, Ak mate niekto nejake rady alebo skusenosti budem vdacna, Vdaka

avivazz

no dala som si do googlu nazov tej dermatitidy ale tie fotky vobec nezodpovedaju tym mojim vyrazkam,Nasla som na nete ale vyrazky okolo ust ktore uplne vyzeraju jak moje tak pripajam foto. Za rady vdaka

vyprazany karfiol

primarne to pravdepodobne sposobene avivazou nebolo, ta len podrazdila uz vyhodene vyrazky. Podla mna to vyzera na perioralnu rosaceiformnu dermatitidu, bez kozneho lekara sa toho asi nezbavis.