som nimfa?

Príspevok v téme: som nimfa?
dnes

Ahoj,Pekny podvecer,dlhsie rozmyslam ci napisat,ale uz som zufala a chcem poznat nazor nezainteresovanych...takze k veci

Zijeme spolu skoro rok,partner tvrdi,ze by som len,,,,,, som naozaj taka narocna? robi mimo domu tak,ze je 10 dni mimo ja sa ho uz neviem dockat strasne mi chyba jeho pritomnost a samozrejme aj objatie,bozk atd, ale ked konecne pride z prace dostanem skolacku pusu mozno aj objatie ak sa ja na neho zavesim a prvy vecer nic pretoze je unaveny musi sa vyspat tak ok spime druhy relaxuje treti sa mi raz povenuje stvrty spinkame lebo bolo vcera a piaty je nervozny a v ma vraj stres lebo ide zas mimo do prace no a tak preslo 5 dni co sme spolu,rano mu dam pusu objimem ho a zas cakam 10 dni,ci si ma za volno aspon raz vecer v posteli vsimne,mam ho rada,nechcem sa rozist,ale ja po nom tuzim ale,ked aj nieco naznacim len sa na mna pozrie ako ze daj pokoj,hmmm,myslite,ze to vzyadujem casto?tak ako on hovori?vraj nimfa... velmi ma to trapi,urobim doma vsetko naj ako viem,pretoze ma rad veci tip-top,navarim napeciem,vzdy som upravena,ja uz neviem...poradte,dajte tip ,ak mate...

Lolinka

Ja som raz mala tiež vzťah s jedným chlapom, čo ma furt len kritizoval a okrem mňa aj všetkých ľudí na svete, svoju mamu, sestru, brata, bývalú, dokonca i vlastnú dcéru, bývalých kolegov, kamarátov atď., proste všetkých. Vydržala som to s ním asi tri týždne a poslala ho kade ľahšie, ani sme spolu nebývali. Vzťah s ním ma strašne unavoval, stále len počúvať tie jeho nenávistné reči a buzerácie. Na toto by som už nervy nemala. On je taký typ, nezmení sa. Ak ti nevyhovuje, odíď od neho, inak budeš stále nešťastná. On sa nezmení.

Kýčera

Dnes, Ty nie si žiadna nimfa - takéto slovo neexistuje, ale ani nymfa, a teda ani žiadna bohyňa! Nanajvýš môžeš byť hypersexuálna, teda nymfomanka. Tak čo si, dnes, včera?

anjelik *

Nemôžem to nájsť, ale ty si tu už zakladala tému, že? Riešila si, že ťa priateľ chce zmeniť - fyzický výzor. Že sa mu na žene páči taký a taký účes, tetovanie, iný štýl oblečenia. :o) Už vtedy ti radili, že sa máš pobaliť a ísť preč.

Pozri, ono je to vážne úplne jednoduché. Len ty to stále znovu a znovu nechceš pochopiť a vymýšľaš všetko možné. Rozhodne to nie je homosexuál, psychopat, ani nič iné. Iba pohodlný muž, ktorý sa zmieril s tým, že keď už doma nemá Bohyňu, postačí aj slepička. Taká, čo uprace, navarí a ktorú raz za čas vypráši, aby znášala ďalej. Ešte posledné záchvaty nejakej tej mužnosti v sebe má a vtedy sa pokúsi prejaviť, že aká by bola tá jeho vysnívaná. Ale keďže vie, že s tebou bude iba víkend a potom hurááá...10 dní slobodyyyy..prehltne to a uzavrie sa, keď už moc vyskakuješ.

Rady si počula..čo môžeš urobiť, tak si konečne uvedom, že výzor sa dá zmeniť, ale jeho osobnosť vie zmeniť len on a on na to nemá minimálny dôvod. :o) Ak ho skutočne miluješ, chápeš, tak s ním dokážeš fungovať, ale vždy to bude podľa jeho pravidiel. Zváž svoje sily a možnosti, či máš na taký vzťah, kde len dávaš a nedostávaš podľa svojich predstáv a požiadaviek. :o)

PS: Asi ti už vážne chýba niečo tvrdé, keď už aj chceš odýsť. :o))

...

No, nebude hetero podla mna /vlastna skusenost/, je stebou /asi/ len formalne. Mozno ta ma rad, ale urcite nie tak, ako zdravy hetero chlap ma rad zenu, netuzi po tebe ako po zene! Prepac ale tam sa nema co zmenit, ved sama to citis, len klames sama seba. mas ho rada, to verim, ale tam to nema ziadny efekt, budes sa trapit a skor ci neskor odides, pretoze pravda raz vyjde na javo ako to vlastne s nim je. rozhodne sexu ma po krk za tych 10 dni.

sorry, ale takto to chodi, je to realita, ake rozpravky ti tu maju ludia pisat? co chces pocut, preco to uz neriesis s nim? otvor oci a viac si ho vsimaj, skus to zistit sama co za tym je, skym sa styka za tych 10 dni a kde travi cas mimo prace tych 10dni a skym? Tam bude odpoved.

Janno82

dnes, nevšimol som si tvoj posledný príspevok, takže ešte zareagujem naň. Myslím, že tá otázka by bola na mieste a pokiaľ mu na tebe naozaj záleží, tak myslím, že nebude problém na ňu odpovedať a z tej odpovede, resp. z jej formulácie, ako to povie, by to malo byť aj patrične cítiť. Však uvidíš.

Je to určite tak, že čokoľvek ti tu budeme písať a akokoľvek radiť, ten problém sa týka hlavne teba a vyriešiť ho musíš iba ty. Ale tak to máme v podstate všetci a každý si nesieme to svoje. Tak nech to už dopadne akokoľvek, želám ti veľa síl do toho riešenia a nech sa ti darí.

Janno82

dnes, ja ťa určite nepovažujem za osobu, ktorá by partnera využívala, alebo bola s ním iba pre nejaké materiálne výhody. A samozrejme som si všimol aj to, že si písala, že chodíš do práce. To, že plníš v tomto vzťahu a domácnosti ako keby iba úlohu gazdinky, je ale dosť možné.

Ja viem, že sa ľahko mudruje takto z poza počítača, keď sa ten problém človeka priamo nedotýka, nie je v ňom nijako zainteresovaný, nie sú v tom city. Každý síce máme schopnosť sa do určitej miery vžiť do situácie toho druhého, ale väčšinou je to asi skôr ten pragmatický pohľad. Ale ako píšeš, si nezávislá a sebestačná, tak sa pokús byť nezávislá aj v tomto smere. Sama si si už uvedomila, že to takto nechceš a že to nie je dobré, tak sa pokús naštartovať ten posun, ide o to, aby sa naozaj prejavil, čo vlastne chce a nakoľko mu záleží na tom, aby si pri ňom bola. Ak by to bolo iba akési diplomatické prehováranie na úrovni politika s tridsaťročnou praxou, tak ti to môže byť jasné. Predsa ak by mi žena, ktorú ľúbim a na ktorej mi záleží dala najavo, že je vo vzťahu problém, ktorý je potrebné nejako riešiť a že ak sa s tým nič robiť nebude, tak so mnou končí, tak to predsa musí so mnou zamávať a musí to byť vidieť, že mi to nie je ľahostajné a že sa pokúsim urobiť, čo sa dá, aby som o ňu neprišiel.

Keksoz22

A nie je teply? Mozno sa mu v praci paci kolega a za tych 10 dni si uziju az az, a potom nema na teba chut. A tvari sa pred tebou, ze je heterac, ked ta 1x pomiluje. Ja by som tiez bral castejsi sex, ale nemam ho, lebo s partnerkou nebyvame spolu, a ked sme cez vikend tak sa nam podari 1x, aj to pokial nie su kramy, samozrejme vtedy sa neda. Ked sme boli spolu v usa, tak sme aj 4x tyzdenne aspon. U mna je to tak, aspon mam ja taky pocit, ze priatelka, ked je ziadana inymi muzmi, resp ze sa paci aj inym muzom, tak ma vacsiu chut, v usa som to spozoroval, aj vdaka tomu som mal mozno casty sex. Teraz doma je to take vselijake. Ale nechapem, ze jej sa zdvihne tym nejak sebavedomie a potom sa vyskace na mne.

Dnes

Janno82 nie mala som na mysli.polozit mu priamu otazku.preco vlastne chce aby som s nim zila a rata so mnou do buducnosti a nevie si zivot bezomna uz predstavit a nemam ho sklamat? Ked komentare z jeho strany voci mojej osobe su iba negativne.ah.nie klamala by som varim vraj mnaaam a upratujem nad standartne.hmmm iba k tomuto by bola asi idealna ta co isla super oblecena alebo ta co mala to sexi tetov.celym bokom alebo ta zo super strihom z kratkymi vlasmi.Hmmm Dakujem Ti za komunikaciu aj radu.uz to nejdem rozmazavat aj tak to nakoniec musim poriesit ja sama.hovorim si najblizsie s tym na neho vyrukujem a ak to ma byt koniec budem to musiet prijat.bohuzial tak to asi ma byt.pretoze trapit sa uz nechcem mam za sebou 8 rocny vztah z drogovo zavislim.a som uz psychicky unavenaaaa.neviem ale asi mi nie je sudenne byt stastna a chcem len to okrem zdravia samozrejme.Tak este raz Dik za podporu.

Dnes

NAIVITA.ano mozno som naivna a chcem uverit v nieco co nie je...dik za titul mozno.ze si ho zasluzim z pohladu Vas tam na druhej strane.ale aby bolo jasne.mam svoj byt ktoreho naklady znasam sama takze byvat mam kde a taktiez pracujem.nie som s tych co vyuzivaju.aj ked by sa dalo.ale taka suka nedokazem byt a bude to tym.ze som velmi citliva osoba a radsej dokazem oddyst zo vztahu milovanej osoby a preplakat. .ako z niekym byt pre material.veci su mi totiz ukradnute.mam ine priority zivota.Napr: milujuceho a pozorneho partnera aj ked by mal byt chudobny na ten denny chlebik si zarobim a aj trosku viac...