som nimfa?

Príspevok v téme: som nimfa?
dnes

Ahoj,Pekny podvecer,dlhsie rozmyslam ci napisat,ale uz som zufala a chcem poznat nazor nezainteresovanych...takze k veci

Zijeme spolu skoro rok,partner tvrdi,ze by som len,,,,,, som naozaj taka narocna? robi mimo domu tak,ze je 10 dni mimo ja sa ho uz neviem dockat strasne mi chyba jeho pritomnost a samozrejme aj objatie,bozk atd, ale ked konecne pride z prace dostanem skolacku pusu mozno aj objatie ak sa ja na neho zavesim a prvy vecer nic pretoze je unaveny musi sa vyspat tak ok spime druhy relaxuje treti sa mi raz povenuje stvrty spinkame lebo bolo vcera a piaty je nervozny a v ma vraj stres lebo ide zas mimo do prace no a tak preslo 5 dni co sme spolu,rano mu dam pusu objimem ho a zas cakam 10 dni,ci si ma za volno aspon raz vecer v posteli vsimne,mam ho rada,nechcem sa rozist,ale ja po nom tuzim ale,ked aj nieco naznacim len sa na mna pozrie ako ze daj pokoj,hmmm,myslite,ze to vzyadujem casto?tak ako on hovori?vraj nimfa... velmi ma to trapi,urobim doma vsetko naj ako viem,pretoze ma rad veci tip-top,navarim napeciem,vzdy som upravena,ja uz neviem...poradte,dajte tip ,ak mate...

Emily opat

Sex raz za dva tyzdne a este sa mu musis prosit. Navyse ta urazlivo porovnava s ostatnymi. Nadava ti do nymfomaniek lebo sa riadi heslom Najlepsia obrana je utok. Obojstranna slusna otvorena komunikacia medzi vami nie je. A preco si vlastne s nim? Jaaaaaj ty ho milujes....

P.S. Tie komentare rovnako impotentnych chlapcov na zaciatku si neber k srdcu a od toho sebca s ktorym si utekaj preč.

smilova

Ty si pre neho prilis iniciativna, on je pre teba chladny. To su protiklady. Bolo to medzi vami vzdy takto? Resp. je to niekedy inak- ked nevidis problem?

Co by si s tym chcela urobit? Bavili ste sa o rieseni, aby ste boli obaja spokojni? Ak ti teda ten vztah za to stoji a citis sa v nom dobre..

Dnes

Preco sa nerozidem? Jednoducho ho milujem...aj.ked ma trapi .ze je taky aky je...dalsia vec.rozpadli sa mu.vraj zeny od neho utekaju a on nevie preco.ved je k nim dobry a aj starostlivy co je pravdou.ja uz dovod viem.a verim.ze coskoro dojde na to aj on.ak nie.asi to vzdam aj ja este tomu davam nadej :-) mozno si verim a nikdy sa to nezmeni.a ja len stracam cas.pretoze jasno mam aspon v tom.ze viem.ze takyto vztah nechcem radsej budem sama

Podobna

Preco sa s nim nerozides? Cele mesiace sa nesnazi o napravu. Ja viem, ze je to tazke. Ale tiez som to zazila a ver mi...po par dnoch mi tak odlahlo. Mozno sa tak len ukracujes o nejaky lepsi vztah. Ak ta lubi, ma sa spravat inak. Ved ak si mas vynutit aj pusu? Nie je to v poriadku. Cim skor si to uvedomis, tym bude lepsie.

Dnes

...je pravda pisem to ja takze je to jednostranne.a ako pises tak to citim aj ja.preto.ze to nie je prvy v mojom zivote.viem.ze je to naj chladnejsi vztah.ale len z jeho strany ja naopak aj napriek poznamkam ktore ma obcas az zamrazia stale ptejavujem.ze ho milujem.ale ak nie som iniciativna ja nemala by som ani len tu kamaratsku pusu na dobru noc.neviem .kde je problem.lebo uz som sa aj na rovinu opytala.ze ak sa nieco zmenilo ako sme zacali spolu zit.ok beriem to dokazem pochopit a teda mozem odist.povedal.ze vsetko je ok.a ze vyrabam problem kde nie je.ale ja mam iny dojem.ved za 9 mesiacov ma ani len menom nezavola povie mi pod sem...

Filip TT

Mozno pises jednostranne, ale ak je to naozaj tak, ako pises, tak z jeho strany ten vztah vyzera dost chladne. Nemyslim sex, ale tak celkove. Myslim, ze tam bude nejaky problem.

Dnes

...Dakujem za kazdy komentar...aj.ked niektore su ake su...k poslednemu komentaru.ano pochopil si dobre mame to tak ano ja by som chcela castejsie pretoze mi to chyba.ano mohla by som podvadzat.ale pokial niekoho milujem...preto riesim ci zotrvat vo vztahu alebo odist z kratsej cesty.skorej preboli.fakt som total zmatena.a viem.ze nymfa nie som preco mi to potom povie pri frekvencii aku mame? Nikdy mi nic nepochvali vzdy len kritizuje a ukaze videla si tu ako mala? A ty preco nemas? Niekedy rozmyslam co tu vlastne robim?

iggzik

Ak som to dobre pochopil tak mate sex raz za dva tyzdne,, co ma velmi daleko od nymfy,,, pod tym chapem to, ze holka uz nedokaze kontrolovat svoj chtic a robi to casto a je uplne jedno s kym, len aby sa ukojila.. co ty teda niesi ani zdaleka..

Taky vztah si ale myslim, ze perspektivu nema, kedze nieste spolu viac ako 2/3 casu..

Tieto nase dnesne "prace" s tzv. effektivitou, normami a inymi prkotinami vymyslenymi "panmi" s pupkami za stolom nedopadnu dobre..