Katalytické lampy

Príspevok v téme: Katalytické lampy
mimonka

Počuli ste niekedy o katalytických lampách ? Hľadala som na netu vôňu do bytu a aby neobsahovala škodlivé látky a narazila som na katalytické lampy. Tvrdili tam , že vraj to ničí pliesne, bacily a virusy vo vzduchu. Máte s tým niekto skúsenosti? Aké sú najkrajšie? Pripadalo mi to ako pekný vianočný darček,.

vychytavočka

Lampa ti vydrží celý život ak ju nerozbiješ. Náplň záleží od toho ako ju dlho máš zapálenú. Knôt sa len tak neopotrebuje, skôr kameň na jeho konci a ten by mal vydržať cez 300 použití. Já osobne mám lampu 2 roky a nemala som potrebu meniť nič.

PetraSus

Ahojte , chcem sa opýtať ako dlho Vám vydrží náplň do katalytickej lampy a kedy mam vymeniť ten knôt, mam lampu cca 6 mesiacov

dubravka2016

Som dostala krásnu lampu pod stromček - bielu s pásikmi od Ashleigh & Burwood THE ADMIRAL . Bola som z nej taká unešená, že som si všetko naštudovala. Keď som zistila, že ničí bakterie , pliesne a roztoče, mám v zásobe úžasné tipy na darčeky po celý rok. Knot dostaneš tu www.krasnadoma.sk
dávaj pozor musíš zadať či to je na malú lampu ,alebo veľkú.

Klarakralova

Ja som dostala katalyticku lampu ako vianocny darcek, najskor sok co stym :-) ale teraz musim povedať super vec :-) ocenujem to hlavne po vareni proste ked zapalim krasne prevonia byt a plus tie ucinky ktoré ste už pisali :-)
Za mna odporucam a suhlasim že je to aj krasny doplnok do bytu :-)

vychytávočka

A sú prekrásne, zabalené v modrom sametu a vo veľmi pekné krabičke. Myslím, že keď dneska stojí aj obyčajná kniha viac ako 10 euro, tak aj cena tohto darčeka je primeraná a zasa daruješ niečo iné a veľmi pekné.

vychytávočka

Funguje to tak, že do nádobky dáš 2/3 vonnú esenciu. Vložíš do nádoby knôt s kameňom a necháš nasiaknuť. Po 24hodinách zapálíš a necháš horieť 3 min. Potom sfúkneš a začne sa katalytický proces a lampa ti prevonia celý priestor. Posielam ti z youtubka video.
www.youtube.com