ja uz neviem co s tym.......

jaaa

Mam velky problem.prosim ak niekto viete poraddte mi.Vzdy ked vykonavam nejaky pohyb cvicim,skacem,chodim scerveneju mi ruky.Preto sa aj vyhybam kazdej hodine telocviku.neviem co mam robit

milco

Herpes spôsobuje vírus ktorý máme vo svojom organizme.Prejaví sa len keď má vhodné podmienky,ak sa chcete zbaviť tých nepríjemných a bolestivých pľuzgierov na perách môžete urobiť dve veci. 1-čakať kým sa vytvorí pľuzgier a potom ho kde čím natierať
2- nedovoliť aby sa v tele vytvorili vhodné podmienky na aktivitu tohto vírusu,to znamená cielene si zvýšiť pH.Pri ph 6.5 sa herpes neprejavuje!

mia

Ahoj Jarinka,

vcase ked sa ti tvoria pluzgiere, mas sancu sa preockovat. Treba cistou ihlou prepichut pluzgier, a taku omocenu ihlu tekutinou z pluzgieru si pichni niekam doruky. Netreba hlboko, len aby ti telo zareagovalo. Trosku sa mi ten pich zapali a vtedy si preockovana. Funguje to ako klasicke ockovanie, napr. ako pri tubere. Malu cas latky ti daju do tela a telo si vytvara imunitu a stava sa voci virusu odolne. Mne to znama poradila a 2 roky som nemala herpes. Inak som ho bezne mala na ustach, na nose, v nose, ci hocikde na tvari. Teraz sice mavam herpes, ale tak raz za pol roka, predtym som ho mala kazde 2t. Skus to, nic za to nedas.

tinulka

ja mám herpesy od malička a už som sa s nimi akosi naučila žiť. bola som aj na vyšetrení imunity no s tým sa nedá nič robiť, žiadne vitamíny typu B nepomáhajú, ani ryby ani nič podobné. akurát mi pomáha jenda mastička VECTAVIR, ktorá urýchľuje celý proces a ked zastihnem herpes v počiatočnom štádiu tak sa úplne stratí a nič nevidno. tak skús to možno tebe pomôže úplne. držím palčeky viem čo herpesy obnášajú

drums

tiež by som ti radila navštíviť lekára ,lebo problém je niekde vo vnútri tvojho tela ,treba urobiť krvné vyšetrenia .A zatial lokálna pomoc pomoc pri liečbe herpesu olej tee tree,ktorý kúpiš v Oriflame.Ak budeš chcieť moj mail ,dajtelefon

EnRicco

aj ja som trpel herpesmi na pere, maval som ich takmer nepretrzite. raz mi jedna doktorka poradila jedno homeopatikum. tusim arcnica montana sa to volalo. neviem ci je to tym alebo len stastna zhoda nahod ale odvtedy som herpes nemal.

.,.,.,.

ahoj,
tiez mavam herpes (v okoli nosa, je to riadne neesteticke a aj bolestive pri smrkani..) mme pomaha skvela mast Aciclovir (no mam ju donesenu z Nemecka), dalej stava z listov aloe vera - potierat, na vnutorne posilnenie imunit.systemu kvapky z rastliny Echinacea, je to aj vec imunity ako sa tu uz niektori zmienili, takze nestaci opar potlacit len mastami..,aj imunologia by mohla napomoct

sunnysweetie

aj mna trapia herpesy..
viem ako vedia zneprijemnovat zivot..
mne pomaha alpa, pasta, a lad..ked si na ne prikladam..
ale pocula som,ze ludia, ktori maju herpesy nedostanu rakovinu.,.ze telo sa tak brani..cmuk,drz sa :O)

mgr. a. ferjenčíková

Na herpesy je vhodné používať cesnak /rozrezanou časťou potierať, kým nezmizne/ a tiež potierať zubnou pastou.