Co hovorite ked je chalan chlpaty

Príspevok v téme: Co hovorite ked je chalan chlpaty
tralala

Ahojte. Damy co hovorite na to, ked je chalan chlpaty na hrudi a bruchu? Mam totizto problem ze mojej babe sa to nepaci. Dost ma tlaci aby som si to dal dole. Ale tak viete si predstavit to hnusne strnisko potom-no bleeee. Bol som uz 2x na epilacii laserom-jaj ta bolest a hlavne tie prachy pri takom rozlahlom mieste. Tak ale nie je to furt bohvieco. Zase nevyzeram jak clenovia skupiny KISS to zas nie-tak, normalka. Som blondak takze to nie je ani moc cierne. Ale mne to pride priteplene holit sa a vyzerat jak slizky alebo jak 12 rocny. Aktivnejsie som sportoval 7 rokov takze nejake tie svaly tam su. Neviem. Mame sa velmi radi, to hej. Ale mam strach ze sa pre nu stanem absolutne nepritazlivy. Co hovorite na chlpacov vy? Vacsine sa to asi nepaci ze?

myska

no mne osobne sa to nikdy nepacilo ak mal chlap trosku chlpatejsie brusko a hrudnik...ale nasla som si priatela ktory ma chlpky bolo to zlate a take zvrusujuce..az som tomu nechcela verit.. a sice trosku rastu viac...ale nedovolila by som mu aby si ich dal dole...co ty vies mozno to tvojej priatelke nebude vobec vadit...=)

evinka

no jasneeeeeeeeeeeee..nehol sa...vies co.....ked si da baba odstranit chlpky laizrom....tak pohoda..ale aby si si to daval ty teraz kvoli tvojej babe..thak to vobec ee.....kasli na to..kazdy spravny chlap...by mal mat nejake tie chlpy..je to muzne....nie jak 10 rocny krpec..chapes...povedz jej na rovinu ze si to neoholis a hotovo...a uvidis reakciu..fakt...no predstav si ze ty by si jej rozkazoval zeee....POCUVAJ TAK CELY ZIVOT CO BUDES SOMNOU SA BUDES HOLIT TAM DOLU TAK AKO JA TI POVIEM...chapes... no sak tiez jej to nenakazes jak sa ma ona holit..jasne povies jej ako sa ti to paci..ale ked to tak ona nebude chciet tak jej to nebudes nutit..no nie? tak ani ona nech teba nenuti..no...cmag

tinka *

môj priateľ má tiež chlpatú hruď aj bruško a čo? je mi to jedno. Síce teraz si to oholil, ale to len tak zo srandy a fakt to strnisko nie je bohviečo :-) Podľa mňa ak ťa ľubi, tak jej to nemôže až tak prekážať.

lilli

No ja by som mojho priatela urcite nenutila nech si to ide strhavat alebo depilovat alebo holit. Je to uplne nepodstatne. Nuz ale ked uz tak s ami viacej pacia muzi bez chlpov-resp. ja priatelovi vytrhnem obcas zopar chlpov z hrube, lebo ich tam ma asi 10 tak to vyzera smiesne. Ale ked si blondak a zarastas pekne (nemas koberec na sebe) tak je to v pohode. Je to take muzne.

yo3hi

nedaj si skakat o zeny po hlave si chlap... ked ta lubi mala by ta lubit takeho aky si. kazdy ma svoje pre a proti..este tvar a podpazusie hej ale tak ee no a dole inak hrud a tak a este nohy cosi

D_nika

pride mi divne, ze to tvojej zienke vadi.. podla mna to vyzera muznejsie, a nie ako decko... ved kolkokrat sa chalani len tak bavia, ci uz im zarasta hrud a tak, nie? to je take ... chlapske! nehaj si to... vyrieste to... :-)) nechod proti svojej voli..

poliewoocka

Chlapi holte si iba podpazusie,chrbat,tvar,(aj ked podla mna je chlap desne sexi s MIERNYM strniskom).Ked mate ale STRAASSSNEEE chlpate nohy,su take strojceky,ktore vam chlpy TROSKU fakt len trosku preriedia a iba kusok poskracuju.Ale to len v krajnom pripade.Vyholeni chlapi od hlavy po paty si mozu dovolit len plavci a kulturisti...ostatni na to nemaju az taky vazny dovod.

...sisa...

nerob nic proti svojej voli...minule som videla jedneho chalana co bol s nami na chate ,ten mal oholenu hrud,no nieco otrasne jak male decko vyzeral,nie jak muz!!! uz mu to pomali zarastalo,smiesne vyzeral,ako ked si zena oholi nohy

rose156

mne sa velmi paic ked je chlap neoholeny na tovjom mieste by som si to urcite neholila, a nepochopim tie zeny ktore chcu po chlapovy aby sa holil...ved je potom taky slizky , nie muzsky a etse k tomu na hrudi a na bruchu ..ved to chlap by mal byt chlpaty