Co hovorite ked je chalan chlpaty

Príspevok v téme: Co hovorite ked je chalan chlpaty
tralala

Ahojte. Damy co hovorite na to, ked je chalan chlpaty na hrudi a bruchu? Mam totizto problem ze mojej babe sa to nepaci. Dost ma tlaci aby som si to dal dole. Ale tak viete si predstavit to hnusne strnisko potom-no bleeee. Bol som uz 2x na epilacii laserom-jaj ta bolest a hlavne tie prachy pri takom rozlahlom mieste. Tak ale nie je to furt bohvieco. Zase nevyzeram jak clenovia skupiny KISS to zas nie-tak, normalka. Som blondak takze to nie je ani moc cierne. Ale mne to pride priteplene holit sa a vyzerat jak slizky alebo jak 12 rocny. Aktivnejsie som sportoval 7 rokov takze nejake tie svaly tam su. Neviem. Mame sa velmi radi, to hej. Ale mam strach ze sa pre nu stanem absolutne nepritazlivy. Co hovorite na chlpacov vy? Vacsine sa to asi nepaci ze?

tralala

no nic. rezignoval som. zacinam sa holit aby som bol hladucky a necitil sa ako odlud tejto spolocnosti. uz nevladzem. asi nie som dost silny na to, aby som ostal sam sebou. pojebana spolocnost v ktorej zijeme!! jasne, krasa je to najdolezitejsie!! dakujem vsetkym ludom ktori vravia ako but IN!!!

veronika16

:)) dole klobuk pred tebou:))..mnme sa to tiez spociatku nepacilo ...ale pri kazdom milovani som si zvykla az sa mi to zapacilo az by som si ho bez toho predstavit....proste jeto sucast jeho aja ho milujem celeho:)) raz ma chcel prekvapit a oholil sa....nakoniec sme sa predsa len zhodli na tom ze je najlepsi taky aky je:)) aj ked urcite partie mam stale najradsej naholo:))

zabka

moj priateľ má chlpaté nohy,zadok,hruď aj brucho a príde mi to úplne normálne-veď je to chlap a vyzerá s tým sexi a užasne..ale koľko ľudí toľko chutí

lea

Tralala, to je vec vkusu. Ale mne sa strasne paci ak ma muz cierne huste chlpy na hrudi, ale aj na chrbte! Dokonca mame so sestrou pravidlo, ze pravy muz sa spozna podla chlpateho chrbta! skoda, ze ich je malo. Lebo vela chlpov znamena aj vela testosteronu, tak by si sa mal tesit zo seba a nie rozmyslat o nejakej hlupej epilacii! mne dokonca vadi, ked mam partnera, co nema chlpatu hrud, pripada mi to ako dake nevyzrete decko

Soraja

tralala ono s ato da brat z dvoch stranok. Jedna stranka je taka, ze by sa ani tebe nepacilo, aby tvoja horlka chodila s chlpatymi nohami a chplatym podpazusim. Napriklad. (mozno ked ta do toho nuti, tak ti hodi na oci tiezo argumenty), no a druha stranka je ta, ze ked ta lubi, tak s ana to vykasle. Ja osobne si myslim, ze chlpky na hrudi nie su az tak strasne,a ked vravis, ze ich nemas az tolko, tak co na tom? Keby si ty chcel, aby sa vastrihala do hola, tiez to uricte neurobi. A nemyslim si, ze by si pre nu prestal byt pritazlivy,ved nezacala s tebou randit koli tomu, ci mas alebo nemas chlpky na hrudi. A urcite by som to na hrudi neholila, ved strnisko mas za dena bolo by to este horsie a depilacia? To musi strasne boliet, ziadneho chlapa by som neposlala na depilaciu hrude. juj. Snad sa dievca spamäta a pochopi, ze v zivote su dolezitejsie veci ako chlpata,alebo nechlpata hrud.

tomek852

Hej moj nazor je tiez, nedavaj to dolu, ja sice nemam chlpatu hrud az tak ,ale brucho hej a navyse je to vsetko cierne, najprv sa jej to nepacilo, ale ked som ju precvedcil ze to dolu nedam ani za svet, tak sa vyvasla sa jej to teraz paci ked ju s tym steklim, je to predsa chlapska pycha, no nie! Takze moja rada, ani za svet, a ked sa jej to nebude pacit, tak potom bude problem v niecom inom.

tralala

no vsak my sme sa o tom rozpravali x-krat. aj sme sa pohadali parkrat. vie, ze ma to stve a ja viem ze to stve ju. teda uz ani neviem - v poslednej dobe mi na tu temu tolko nehovori, uz skoro vobec-mozno sa s tym pomaly zmieruje. ja nemam komplex, len sa obavam ci pre nu neprestanem byt pritazlivy. tolko teda.. ale dik za odpovede, mozte aj dalej..