ostane suknickar suknickarom?

Príspevok v téme: ostane suknickar suknickarom?
svetielko1

Ahojte. S mojim (uz) byvalym sme mali takmer rocny vztah, planovali sme si spolocnu buducnost, avsak pred par dnami po par tyzdnoch mojho podozrievania z neho vyslo (cez mobil), ze ma podviedol, potom zas povedal ze ma uz vyse mesiaca podvadza a ukoncil to som mnou cez ten mobil s tym, ze kedze ma podviedol, nedokaze byt so mnou a ze by to urobil v buducnosti znovu a ze ma nechce trapit. Proste bla bla bla. Ani len stretnut so mnou osobne sa nechce (s tym, ze by mi vratil moje veci, ktore mam u neho). Ide o chalana, ktory bol "v minulosti" suknickarom (netajil mi to) a mal predo mnou vela dievcat a zrelsich zien. Treba povedat, ze zeny aj vyuzival (myslim financne). Musim priznat, ze sa to stalo aj mne (co sa tyka financii). Dlhe mesiace mi tvrdil, ze uz sa sexualne vyburil, ze uz ine zeny nepotrebuje, kedze ich mal v minulosti tolko. Zo par krat mi povedal, ze kazdy chlap si raz za cas potrebuje poriadne zasexovat niekde inde (kde sa moze vyburit), kedze chlap si svoju zenu musi „sanovat“, a ze to nema nic s citmi k nej. A ze kazdy chlap to obcas robi, len to nehovori svojej zene... Je fakt, ze ma rad zeny a vie ako si ich ziskat.
NECHCEM od vas rady ak ho ziskat spat alebo aby ste mi vynadali ak asom bola sprosta. Uvedomujem si, ze som bola slepa a hlupa, ale clovek sa asi uci na vlastnych chybach a naspat ho nechcem. Nie som masochistka a nenecham sa ponizovat takym uboziakom.
Chcem Vas len poprosit o nazor, ze ci si myslite, ze sa takyto chalan, ktory ma rad zeny a sex, dokaze niekedy vobec zmenit a byt verny len jednej zene, alebo mu "to" ostane na cely zivot a aj ked na isty cas tej svojej priatelke dokaze byt verny a ona je pre neho ta vyvolena, ale po nejakom case nevydrzi "tuto svoju zmenu" a zase zahne a bude „cistit ine kominy“, pripadne vyvolenu odkopne a vymeni za inu vyvoelnu?
Dakujem za kazdy nazor, aj za tie menej pozitivne na moju adresu.

Soraja

svetielko1 tu sa len potvrdilo,aky je to hajzel. Ja som s atiez az po rozchode podozvedala, kade ma vsade podvadzal az som nestihla zasnut. A tiez to vedeli vsetci okrem mna,ale nechapem, ze ludia ktori ma poznaju a aj kamosi mi to vtedy nepovedali, to zase nepochopim, keby mojho kaqmosa alebo kamosku partner podvadza urcite na to nejak upozornim. No nevadi. svetielko1 Bud rada vazne, ze si bez neho, bud rada, ze z teba nevytiahol este viac a ta mala ktora je teraz s nim tiez zle dopadne, je to hajzel, ktory s anikdy nezmeni. Bohuzial vela chlapov je takychto.

svetielko1

Teraz v utorok som sa od svojej velmi dobrej kamosky (ja som s nou prestala pred par mesiacmi komunikovat...lebo tento mo jex ma zmanipuloval a presvedcil, ze ona nam chce zle a ze klebeti...a pritom mi v naznakoch naznacovala ze nie je vsetko OK) dozvedela ze moj "drahy" ex ma podvadzal uz na jesen, nielen posledne 2 mesiace... A to nie len s jednou... Vraj mu nerobilo problem si to rozdat napity (minimalne raz) v aute pred krcmou na diskoteke s nejakou miestnou "humusackou" . Najlepsie, ze cela dedina o jeho uletoch vedela, dokonca aj jeho rodina, len ja som sa to dozvedela posledna. To tak byva.. A ze bol so mnou kvoli peniazom (pritom ja ich nemam vela). Ved ako som pisala, pred rozchodom zo mna stihol vytiahnut nemalu sumu...
Je mi z neho "na bliti". Ubohost najvacsieho zrna... Keby ma aspon neobral o nemale peniaze, by sa to este ako-tak dalo prehltnut...
A som sa dozvedela ze ten chrapun ma chcel este nejako nenapadne zmanipulovat aby som MU kupila auto (on by ho mal a ja by som splacala a splacala...). Taktiez som sa dozvedela, ze svoju byvalu holku (ona bola sice "milionarka") za 2 roky ozobracil asi o 700 tisic SK (preflakali ich viac-menej sice spolu, ale ide o princip)!!! A potom ked bola dotycna na financnom dne a s malou dcerkou (mala nebola sice jeho), odkopol ju, podobne aj mna... Samozrejme ze vsade tvrdil ze sa rozisli kvoli tomu ze bola (s prepacenim) priyebana (ako aj ja...)
Teraz tento "chlap" nasiel stastie po boku 16-17 rocnej cajocky. ktora velmi dobre pozna jeho minulost a nevadi jej to... Ach joj. (Ja a ta jeho byvala sme boli o trosku starsie husicky (asi o 10 rokov) a vidite, ako nas "dostal")...

Soraja

kiri taki hajzli si podla mna nic nevazia, ale co narobis. su to spiny vychcane a popravde, ked by bol taky normalny, tak yb ti to vratil bez problemov, ja keby niekomu visim prachy, tak si najdem nejaky sposob na ich vratenie, A myslim, ze si mohol najst pracu aj popri studiu. Len keby sa mu chcelo. No co narobis, ziju medzi nami aj taki sviniari

zrrzka

suknickar ostane suknickarom, ma to v povahe a on to vobec neberie, ze by robil nieco nenormalne.. tiez som zazila podobny scenar.. aj mne ten chlap visel peniaze, ale tie uz bohuzial nikdy neuvidim..

kiri

Povodne mi visel 18000 a som mu povedala, ze chcem, aby mi ich vratil do konca roku 2006. Asi si sedel na usiach, lebo mi dal prve tri litre niekedy v januari 2007. Napriek svojej komplikovanej povahe ale nie je svina spinava, takze verim, ze sa pooomalicky poooostupne prepracuje k tomu, ze mi ich vrati. Teraz konecne dokoncil univerzitu, riesil ju asi 8 rokov, tak sa snad zamestna a vrati mi ich rychlesim tempom, ako doteraz. Co mna na tom vlastne najviac sere je to, ze tie lowka som mu zicala tak, ze som si vzala pozicku u Home Credit na Yes kartu, co by som uz nikdy nespravila, lebo urok je tam vyssi, ako splatka. Ked som zistila, ze budem este roky platit a mastit rite bohatym zdieracom, vzala som sa, isla som do anglicka a upeku slnka som miesto prazdnin pri mori makala na posratej farme, aby som jeho hnusnu splatku mohla zaplatit naraz a nemusela cvakat uroky. Neviem, nakolko si moj cin vazi, lebo keby som to neurobila, dlzil by mi este ovela viac.

Soraja

babenky, taks me sa poucili teda, ono po case sa ukaze pravy charakter cloveka, ale bohuzial niekedy sme take hlupe, ze si myslime, ze k nam sa vzdy bude chovat ferovo. kiri, myslis si, ze ti ich niekedy vrati? Vies nie som pravnik,ale ked ti ich nebude chciet vratit, tak ti ich asi envrati. Ti chlapi su inak strasni hajzli co tak sledujem, nie vsetci,ale pozeram, ze v ich klube pribudol dalsi.

svetielko1

kiri:
a aspon ti nejaku cast z toho vratil?
hm, mne ten moj chudak visi niekolko nasobne viac:( bohuzial pri jeho charaktere mu mozem dychat na krk - on je schopny na mna zavolat policajtov, a nedokazem mu ze ja mam pravdu. a on to vie...este mi to aj povedal s vysmechom, ze mu nic nedokazem... takze tak..

kiri

Moj byvaly sa so mnou rozisiel po 5 rokoch chodenia (to som mala 25,5 r.) kvoli 18 rocnej blondine, so zakladoskolskym vzdelanim a pracou v Tescu za pokladnou. Dodnes mi visi este 15000. Uz je tomu 2,5 roka, ale ja mu nedam dychat, kym mi ich nevrati. Aj keby to malo trvat 10 rokov.

svetielko1

moja, som rada, ze som sa ho "zbavila", lebo len panbozko vie, ako by mi dokazal este ublizit (ci uz psychicky, fyzicky, a financne)...
Hej, po svete behaju minimalne dvaja takito hajzlici..
Je to chudak, u mna skoncil aj ako clovek aj ako "chlap". On je podla mna jedno velke chodiace klamstvo.
Vdaka, ze mi rozumies:)Pomaha mi to, ked sa mozem vykecat..

Soraja

pochybujem, taky chudak sa nikdy nezmeni. takze teda po svete beha viac takych hajzlov nie len ten moj ex, ale bud rada, ze si sa ho zbavila, urcite sa teraz bez neho citis lepsie.