RNG-Vdaka ti,za cas a rady,ktore nam venujes!

hrdlo

Ivka1,
solmucol poznam, ten uzivam, ked som chora, ale toto mam od puberty, je to take chronicke, niekedy som mala problem, ze som sa v lete nevedela nadychnut a musela som akoby zivat, aby som mohla dychat, v zime som ten problem nemala, ja neviem mozno to spolu suvisi, teraz s tym dychanim problem nemam.

Ivka 1

Hrdlo na usadene hlieny je velmi dobry aj Solmucol 200. Rozpusta aj stare usadene hlieny, ktore sa nedaju bez skvapalnenia vykaslat. Je to prasok,ktory sa rozpusta vo vode alebo v caji. Uziva sa
3x denne.

RNG

hrdlo, to vyzera na alergiu alebo neustale zatekanie hlienov. Na alergie tu boli temy, kde som spomenul riesenie pre mnohych branim Quercitinu, vitaminu, C, bromelainu a ine.
Hlieny su sposobene casto aj infekciou v nose a prinosnych dutinach. Na to je ucinne niekolkokrat denne si kvapkat do nosa koloidnu striebornu vodu, alebo roztok citricidalu(4 kvapky na dl vody>
Na odhlienovanie je aj oreganovy olej a NAC(N-acetyl cystein)

hrdlo

RNG, ak si najdete cas chcem sa spytat, mam uz niekolko rokov taky problem, ze stale kaslem a to aj v lete, nic mi nieje hrdlo ma neboli, len si musim stale akoby odkaslat, mam to stale a otravuje mi to zivot, da sa toho dako zbavit prosim?

RNG

renko, cibula obsahuje rozne cenne latky, je ciastocne antimikrobialna, ovsahuje quercitin(bioflavonid, protizapalovy a antioxidant) ovsahuje rozne latky obsahujuce siru a podobne.
Z jej ucinnosti sa poucili rozni lekari, ktori v nej nasli tie ucinne zlozky, ktore sa dnes predavaju ako koncentraty, potravinove doplnky.
Niektore z nich potrebuju vyssie davky na lepsiu ucinnost, nez by clovek mohol dostat jedenim , takze na ucinok je casto lepsie brat tieto koncentrovane vytazky.

zuzic

michalina: ok odkazem chirurgovi vsetko co si povedala, bude velmi rad ze niekto ocenil jeho pomoc. a vam prajem aby ste si aspon ako take zdravie este dlho uzivali...

kostlivec

Ahojte, nebola som tu uz dlhsi cas a chcela by som sa spytat, ci nahodou neviete kde sa daju zohnat vsetky tie doplnky, ktore RNG odporuca? kedze ten obchod v BA uz dlhsie nefunguje... napr. kaprylovu kyselinu, yam, vitaminy na vlasy. boli to supis veci za super cenu a teraz sa k tomu neviem dostat. poradte ak viete. vdaka.

renko

kdesi bol aj recept,ze rozkrojit cibulu a potierat nou hlavu.Cibula obsahuje siru, preto ak nie cibula tak potom MSM -doplnok vyzivy-je na vlasy aj pokozku.