Najlepší bio makeup?

miarka

@valinka tak idem do toho. Dnes si nad tým sadnem a niečo objednám. Už teraz sa teším. Neboj sa dám ti vedieť :)

valinka

Miarka myslím, že nemusíš mať ani len obavy objednať, je to kvalitná kozmetika, vyskúšaš, uvidíš :) Daj potom vedieť :)

sofkasofka

miarka s takýmito vecami som s ANNEMARIE BÖRLIND make upom nemala dočinenia, ten vydrží celý deň a bez toho aby sa nejako rozmazal alebo sa urobili mapky, mne sa osvedčil :)

romkita

marcipienka ta fotka sa da aj otvorit a by si videla aky je to - ANNEMARIE BORLIND ANTI-AGING MAKE-UP, ale co sa tyka odtiena to ti nepoviem to ti musi ona napisat ak ta aj to zaujima :)

zuzi74

Ziadne mapy sa po tvari nerobia a trvacnost ma naozaj dost dlhu. Mne bez problemov vydrzi cely den a to si este pocas dna strieknem na tvar ruzovu vodu. A inak nepouzivam ziadnu bazu pod make up. Pride mi to absolutne zbytocne zatazovat tym plet.
Vyborne sa rozotiera a nevysusuje. Za tie peniaze urcite stoji.

miarka

A môžem sa spýtať, ako je makeup od Anne trvácny. Vydrží na pleti celý deň, bez toho, aby sa robili po tvári mapky?

Ararat

Neda sa nahrat fotka,aspon Ja ju nevidim..ak by mal niekto zaujem,nechajte mail..poskytnem info
znacka Rimmel London ;)