Tabletky na chudnutie

Gima

Ja už roky chudnem so Psyliom. Je to indická vláknina, ktorú stačí rozpustiť v čaji alebo káve a po desiatich minutach vypiť. Kupila som ju v lekárni. Stojí 5 eur.

munz

ďalší odrb od klamára, ktorý chudne každý mesiac 11 kg, len je to každý mesiac iný prípravok- začínal so zelenou kávou, potom thermacuts a teraz triapidix, no už fakt musí mať max 20kg :-)

munz

jaaaj patulik99, to sú tak krásne kecy zaobalené do rozprávky o tom ako si našla zázračný prípravok, z ktorého si schudla. To si myslíš, že každý je tak blbý aby skúšal rad radom prípravky na chudnutie, len preto, že čo keď niečo konečne zaberie???? Lebo tam sľubujú, že práve ten ich je ten zázračný? Nezaberie nič, len pohyb a zmena stravy. A nie Tvoja rozprávka o rozhádzaných hormónoch....A chvália ich len Tí, čo sa živia ich predajom, ako aj Ty :-) a ohurujú bludmi ako niekto schudol z tabletiek 12kg za mesiac, čo je totálne nereálne

Valdorf

Laktoza vraj nova na fore, ☺ja som si ista , ze skoncis pri chvaleni piperinu, tak to si pis, ze budu divne, skor by som povedala normalne reakcie

Laktoza

zase by som netvrdila ze vsetko je hnus a podvod lebo mne jedny pomohli ale nebudem ich tu zatial pisat kedze som na forum nova a nechcem aby na mna boli divne reakcie

munz

SARA, keď vieš písať tak vieš snáď aj čítať, netvár sa, že nevieš, že je tu niekoľko diskusií o piperíne. Čo chceš na ňom skúšať? však tu jasne písali, že je to šmejd, a nechudne sa z toho.