Vzduch vo vagíne?-sex

Príspevok v téme: Vzduch vo vagíne?-sex
smejka

Ahojte. Mám problém ktorý je mi nevysvetlitelný a chcem radu!! Som 3 roky po prvom a 3 mesiace po druhom pôrode. Môj problém je v tom že pri chôdzi a sadaní,mi z vagíny uniká vzduch a je mi to nepríjemné, lebo to znie ako s prepáčením prd a nedá sa to potlačiť, proste si to len tak vyfúkne. Pomôžte mi prosím ako sa toho mám zbaviť, lebo sa velmi hambím. ĎAKUJEM

karolinka122

Lolola, zasnem...ten tvoj partner je len prilezitostny milenec ci co, aky mas problem? Ked sa nehanbis s nim sulozit, tak sa nehanbi mu povedat, ak sa to stane, ze si si nefukla zadkom, ale... Ak ma aspon priemerne IQ pochopi to. Je to neprijemne, po porode sa to iba zhosi, ale taky je zivot, starnutim nas caka vela prevela nerpijemnych problemov s ovladanim tela, treba sa nato pripravit a nerobit z toho dramu...

lolola

Ako ste to svojmu partnerovi povedali poraďte mi prosím zatial som nemala na to odvahu a viem že sa to ešte stane a nechcem sa cítiť trapne :)

mic

je to uplne normalne, ale nemalo by sa to stavat. Treba cvicit.
feminity.zoznam.sk

je to ochabnute, roztiahnute svalstvo, treba to upravit cvikmi, lebo sa to moze zhorsit, neskor unik mocu.

Ve

nájdite si starších mužov, ktorí sú už zvyknutí na takéto veci ženského tela, nebudete to riešiť, on vôbec nie, lebo to bude dobre poznať

denda55

Mne sa to včera stalo prvý krát. Tak isto pri polohe zozadu. Stalo sa mi to raz pri sexe a druhý krát hneď ako sme sa domilovali. Nerobím z toho tragédiu, ale dúfam, že sa to nebude často opakovať :-))

didkaaa

=)))))))booze aj mne sa to stalo ale stale sa s tym neviem stotoznit.... tiez od zadu.... najhorsie na tom bolo to ze to asi dve minuty nechcelo prestat =)) tak trapne som sa uz davno necitila ale potom som radcej zaspala a obdivujem priatela ze ked sme sa uz spolocne dosmiali tak potom ho uz smiech nechytal lebo keby bol on mnou, ja by som smiech asi nevedela udrzat ani o hodinu neskor=)

smejka

No ahojte všedci. Takže ja som už od napísania tohto príspevku málinko pokročila. Teraz, keď už manžel vie čo to je tak sa nad tým smejeme. Ale skúšala som naučiť sa pri sexe sťahovať svaly nie moc ale troška aby som neublýžila hadíkovi a poviem vám mám z časti po hambe. Nestáva sa mi to už. No poviem vám že pri tom sťahovaní je sex pre mňa omnoho vzrušivejší a lepšíííííí

zrela zena

Ahoj...táto pre nás ženy nepríjemnosť je normálna..a pomôže jednoduchá vec:-))) niekde v súkromí si strč 2 prstíky do mušličky a akoby ju otvor-ver, že to pomáha. Je to naozaj len vzduch...mne sa to stáva po milovaní od zadu a tiež tesne pred menzesom alebo po...a tak si zájdem na wecko a problémik odtránim.

kostlivec

aj mne sa to stalo, ale nie pri milovani. bolo to este trapnejsie, lebo som len tak sedela na priatelovi a dvakrat sa mi to stalo behom par minut. hanbila som sa jaq svina, musela som mu to potom vysvetlovat :) dufam, ze si nemysli, ze som vypustila holuba :)) vsimla som si, ze sa (mi) to stava najma , ked mam kramy alebo po nich, pripadne pri sexe alebo po nom...blbeeee

chiconyvv

ach..mne sa to tiez stalo pri milovani, dva krat za jeden vecer..strasne mi to bolo trapne tak som sa zacala smiat..a ptm to bolo vsetko okej..len dufam ze sa mi to uz nestane, lebo nezvladam take trapne situacie :D