MÁM VZŤAH, ALE VYMÝŠĽAM.....

Príspevok v téme: MÁM VZŤAH, ALE VYMÝŠĽAM.....
mandydx

Mám problém.... Mám 24r a niekoľko ročný vzťah. Sme spolu celkom šťastní. Samozrejme sú tam občas malé rozpory ako v každom vzťahu, ale v podstate tam nie je nič vážneho, čo by ma malo primäť k tomu, čo robím.
Situácia je totiž taká, že okrem môjho priateľa som spala len s jedným ďalším chalanom. Môj priateľ nemal okrem mňa nikoho.
Teraz som spoznala jedného chalana, s ktorým mi je fajn. Boli sme spolu párkrát vonku a vymenili si pár bozkov... Neviem, prečo to robím, keď mám vzťah... Mám pocit, že mám skúsenosť len s dvoma mužmi a že keď som sa v mladom veku pripútala k niekomu, s kým som doteraz, že to nemusí výjsť a tak skúšam....
Potrebujem váš názor, čo mám robiť... Môjho priateľa mám rada, i keď teraz na ňom vidím mnoho chýb... ale to môže byť len situáciou....

mandydx

Strávili sme spolu veľa času. Minulý rok sme sa rozišli, lebo mi vadili všetky tie jeho chyby...medzitým som mala ten druhý vzťah... Problémom je, že tie veci, čo mi na ňom vadia sú dosť banálne, ale jedna vec, čo mi na ňom veľmi vadí je to, že akonáhle príde ťažšia situácia v mojom živote, on pri mne nestojí... Už som mu to aj niekoľkokrát hovorila, ale jeho odpoveď bola len že "Stojím pri tebe". Možnože len existuje rozpor medzi tým, čo v takej situácií robí on a tým, čo ja očakávam. Neviem, ale bojím sa, že v živote prídu chvíle, ktoré budú naozaj ťažké a že na nich ostanem sama...
Momentálne si asi neviem predstaviť, že sa s ním rozídem, pretože na rozchod vlastne nemám dôvod a tiež ani nechcem skákať do ďalšieho vzťahu... Ten nový chalan nevie, že niekoho mám... Nechcem, aby sa na mňa naviazal, lebo ja nechcem vzťah... Tiež mi však s ním je fajn ale nechcem ho ťahať za nos.

zabaaa

Ja mam v podstate podobnu situaciu,ja som pretym bola sice s 3chalanmi,ale to bolo uz davno,totiz s priatelom som uz 5 rokov a takisto ako ty mam niekedy pocit,ze by som este cosi skusala,jednak kvoli sebe,kvoli skusenostiam a vzruseniu(chyba mi to chvenie zaludka na zaciatku vztahu) a jednak aby som vedela porovnat.Taketo stavy mam tak raz za 1-2 mesiace,vtedy si vsimam len chyby na partnerovi a aj ked on je ku mne mily,ja len hladam chyby a lezie mi na nervy,najradsej by som zdrhla,bola zase sebestacna a spoznavala novych ludi,novych muzov,ale potom ma to po par dnoch prejde a som rada,ze mam takeho skveleho chalana a nechcela by som ho stratit.Najlepsie by bolo,keby som si mohla este uzit a potom sa vratit k nemu,ale kedze to nie je mozne,tak som sa s tym zmierila a som rada,ze ho mam.Lubim ho a viem,ze takeho by som uz asi nestretla.Urcite nechcem zalozit tento vztah kvoli niecomu,co by ma pravdepodobne hned preslo a trieskala by som si hlavu o mur,ze co som vlastne stratila.Urcite mi moj priatel za to stoji.Tak sa rozhodni,ci ho mas stale rada a vies si s nim predstavit byt navzdy a potom uvidis.

fraisee

hm, mozno to je len chvilkova kriza alebo ta proste laska presla a stal sa z toho zvyk.
dobre si vsak zvaz, ci ti priatel za to stoji, ci chces byt v buducnosti s nim, ci si ochotna tolerovat jeho chyby alebo ti uz fakt tak strasne vadia. nie je sranda opustit cloveka s kt. si prezila isty cas.

mandydx

No, riešila som to pred nedávnom s kamarátkami... Pýtali sa ma, čo mám na svojom priateľovi rada a ja som nevedela odpovedať.... napadali ma len všetky tie maličkosti, čo mi na ňom vadia... som z toho zúfalá, lebo mi je s ním fajn....