moja mama nieje normálna

Príspevok v téme: moja mama nieje normálna
uplnezezufalababa

ahojte ludkovia... viem ze moj nadpis znie drsne ale proste uz som totalne zufala a v koncoch... pre objasnenie situacie... mam 25 rokov skoncila som vysku teraz a pracujem... problem je ze stale byvam u rodicov a moja mama je na mna neskutocne naviazana... nechce ist ani s otcom na dovolenku lebo nechce aby som bola sama doma... ano 25 rocna stara capa ma nad sebou stale kontrolu stale mam niekoho doma... podotykam ze som nikdy nechodila na zabavy,diskoteky, nikdy som neurobila ziadny pruser nikdy som sa nenapila nic neukradla a podobne. Proste moja mama si neuvedomuje ze ma totalne nici... ona sa proste boji ale neuvedomuje si ze mi tym skodi... clovek musi zit musi sa poucit na vlastnych chybach... nemoze ho donekonecna kontrolovat rodic... poradte ako jej mam uz vysvetlit ze ma dospelu dceru ZENU nie DIETA ktora je schopna sa o seba postarat... cela rodina sa jej smeje ze sa stale niecoho boji a ze neni v poriadku... ako jej to vysvetlit??? vdaka

uplneblbamama

uplnezezufalababa

Nuz dietky, dietky.....

Citam si na tomto fore osudy kadejake a polovica z vas deti, si stazuje: Moji rodicia, moja mama na mna kasle....

Druha polovica si stazuje: moji rodicia, moja mama ma stresuju, nic mi nedovolia, kontroluju ma.....

Najlepsia je zlata stredna cesta, ale rodicov si clovek nevyberie, ale zas ani deti ze? :)))
Patrim ku kategorii neustale vystresovanych, hysterickych matiek, plnych strachu a obav, tak ako tvoja mama.......

Nieco mi zostalo z mladosti, ked som sa sama dostala do kadejakych situacii a nieco ma stale mata....

Ani ja by som nenechala svojho syna, sameho v nasom dome, a tak chodime na dovolenku na striedacky, ak vobec, nemame na dovolenky moc cas a preco?
A co ked zas zabudne na alarm a kluce v vchodovych dverach zvonku (stalo sa to len raz ) ale nas dva krat vykradli, a druhy krat sme vsetci doma spali.....
A co ked skolabuje pes, zacne nieco horiet, alebo praskne nejaka rurka vodovodna, a co ked zas niekto pride a zachlosti mojho syna v posteli, nejaky narkoman, ktoremu je vsetko jedno....ako ten posledny, co nas vykradol....
A co ked pride nieco dolezite, postou, faktura, doporuceny list, nieco z danoveho uradu, a ja budem 5000 km daleko....
Je to tak, priznavam sa, nedoverujem svojmu synovi, i ked zrejme urcite nepravom....to ze by z nasho domu urobil nacas jedovu chyzu, teda zurky, to ma tiez mata, i ked som zamlada robila to iste, ale aj tak :)))))) Rozbili sme cast porcelanu po babicke, teta suseda na nas zalovala mojej mame, a ja som mala peklo na zemi, a moj kamarat Feri ovracal muskaty susedy pod nami, z okna, a ta rano kricala, samy hrasok tu je samy hrasok :))))

Doporucujem ti, aspon skusit zistit, v akej poistovni mate poisteny byt ci dom, alebo auto, a s mamou na tuto temu odborne pohovorit...ako prvy krok
Ubezpecit mamu, ze kym bude na dovolenke, bude u vas doma byvat nejaka zodpovedna osoba este, i ked nebude, nejaka zbozna sesternica :))
Skusit sa s nou porozpravat o naozaj podrobnom planovani, zapisat si cisla hasicov, policie, zachranky, nieco od plynu a elektriny.....atd....
Ak pojdes von, nic ta to nestoji, napisat mamke sms, som ok, bude spokojna, ale nie o 3 rano atd...

Tak sa pytaj, ja matka hysterka, ti rada odpoviem...:)

kafe

jej to nevysvetlíš, tu pomôže len sa odsťahovať. Popozeraj si inzeráty, lebo dá sa nájsť aj taký, kde niekto hľadá spolubývajúcu. Takže sleduj si podnájmy a preč z domu.

...........

A to ani nikam nechodiš?na nejake diskoteky do barov alebo nejake večierky nič?či ako to vlastne je?tu ani tak nejde o vlastne byvanie ako o vlasny nazor...mi nevrav že maš 25 a pytaš sa jej kam možeš isť abo čo

uplnezezufalababa

nie kazdy ma na vlastne byvanie peniaze takze tu nemusite hned do mna skakat.. nie nemam priatela a aj ked pracujem bohuzial si pri cenach dnesnych podnajmov nemozem dovolit za 350 eur + energie vziat byt..

zdddeno

Akože nič v zlom ale ani ty asi nebudeš celkom normalna.,.prečo jej to dovoliš?ved sa odstahuj alebo nemáš nejakeho priatela skym by sa dalo niekam vyjst?Okey kebyže maš ešte 17 nepoviem ale nie 25 čo niektore ženy už maju dieta vtedy.Pripad na zamyslenie.Ak maš aspon trocha zdraveho rozumu tak ju vždy nepočuvneš a spraviš niečo aj podla seba.ach tie dnešne ženy