je toto newera??

Príspevok v téme: je toto newera??
leninka

prosim potrebujem nazor na moj problem: so swojim priatelom sme par uz wyse roka, teda boli sme par. nexal ma pred tyzdnom. dowod: podwiedla som ho. xela by som ale wediet ci je toto newera. pozwal ma na stanowacku, prawdu powediac nexelo sa mi tam ist, ale co clowek nesprawi pre milowanu osobu, wsak? no ako to uz wsade xodi, alekohol tiekol potokom. ja nie som zwyknuta pit, pri swojej wyske 173, wazim okolo 48kg. urcite si wiete predstawit ako som wyzerala. bola som opita najwiac ako som kedykolwek bola. takze som bola fakt welmi ozrata, kombinowala som to s cigaretami. no strasne. ale najhorsie bolo ked mi rano priatel powedal ze ci sa mi to pacilo. ja som bola mimo z tej otazky. som sa ho opytala ze ci sme sa my dwaja milowali ked sa ma pyta. powedal ze si ku mne lahol akysi xlapik a zacal ma osahawat. newerila som wlastnym usiam. so slzami w ociax som sa ho opytala ze kde bol on, ked dowolil aby ma obxytkawal cudzi xlap. pozrel do zeme a powedal, ze mu prislo strasne zle(bol totiz tiez dost opity¨)a ze nakoniec zaspal wedla mna. moj wlastny frajer zaspal 20 cm odomna, a mna tam obxytawal cudzi xlapik. ked mi to powedal som mu powedala swoje. priatel sa mi osprawedlnil, ze zato moze on ze zaspal a ze je welmi rad ze nedoslo k horsej weci... bola som welmi nestastna, ale pristup mojho priatela ma prekwapil a wtedy som si uwedomila ze ho milujem este wiac ako kedykolwek. ale! samozrejme ze wsetko nakoniec dopadlo uplne inac. ked som odisla, moj xlap sa stretol s tym dotycnym ktory udajne bol wecer pri mne. wypocul si jeho werziu a mna nazwal obycajnou ... ktora ho pri prwej prilezitosti podwedie s hocikym. je mi dost na howno. je to uz tyzden, ale mne je stale horsie, sme totiz spoluziaci, xodime do 3. rocnika. widam ho kazdy den. nemozem byt s nim, nas wztah by urcite este trwal. nikdy som mu nedawala dowody na ziarliwost ani nic podobne. nemam to ani w powahe. milujem ho, welmi ho milujem. pytam sa preto, naozaj to bola newera? wyjadrite sa pls

leninka

presne toto som si wrawela aj ja. ze proste xe rozchod tak sa rozide. zacnem mu zrazu chybat tak sa dame dokopy. fakt wyzeram ako nejaka hracka, ktora ked ho omrzi tak ju odlozi a neskor ked sa xe znowa pohrajkat tak si spomenie. wtedy ked ma nechal prwy krat w tom boli kamarati a to ze zatuzil po slobode. mam pocit ze teraz je to podobne. lebo on welmi dobre wie ako to na tej stanowacke bolo. mam pocit ze ma opat swoje obdobie, ktore chce byt bez zenskej. ale necham ho dnes tak. pridem, porozprawam sa so spoluziakmi, ak pride on ze xe so mnou rozprawat, pokecam s nim, ale nehrozi ze za nim dobehnem ako prwa. moja mama wrawi ze si zasluzim xlapa ktory ma bude na rukach nosit. ja ale pochybujem ze taky este na swete su. je diwne ze ja ho lubim teda xem byt s nim, on ma lubi tiez, ale nechce byt so mnou... dnes to bude prwy krat co som won a bez neho... ale musim si uz zacat zwykat

Soraja

leninka nechcem ta strasit, ale podla mna to bude zacarovany kruh rozchodov a zase sa davania do kopy, no nechcem vraviet dopredu, ale pripada mi to tak, ze on nevie co chce, ved ked chce byt s tebou, tak by asi s tebou bol, je tam nejaky dovod, preco chce byt iba kamarat, takze by ti to mohol aj vysvetlit. Vies a zase pekne chvile ste spolu prezili, ale je rozdiel minulost a buducnost, to ze bol k tebe mily a neviem aky neznamena este, ze ti v bududcnosti nemoze ublizovat. UZ to robi aj teraz, ved on si povie, ze chce rozchod, tak s arozidete, potom sa hcce dat do kopy a date sa do kopy. Nepripadas si ako pajacik na gumicke? Jasne, ked milujes, tazko sa odchadza, ale ty si hlavne musis ujasnit co chces, moj robil take iste veci a keby sa da vratit cas veru by som s nim nebola, vykaslala by som sa na neho. Chlap si ta musi vazit a nemoze si s tebou robit co s aq mu zachce. Nedovol mu to. Skus dnes s niekym zaflirtovat, ze ako s azatvari a ked ti bude vyhadzovat na oci, tak povedz , ze ste iba kamarati, ved to chcel on a nie ty. je to jeho rozhodnutie a jeho hra. Tak pristup na nu, ale hraj podla svojich pravidiel. Zeny maju obrovsky dar, ako chlapa zmiest tak ho vyuzi. A mozno ho budes mat hned pri nohach a ty budes mat navrch

leninka

aj ten moj je prwy xlap s ktorym som sa milowala a ja som jeho prwa tiez. wies teraz tak rozmyslam ze ja som bola na neho mozno az prilis dobra, teraz ma to mrzi hlawne koli tomu, ze proste wsetko len tak zahodil a nepomyslel ani na to dobre, ako som sa o neho starala, pomahala mu a wzdy mu wysla w ustrety. dal mi sice tu sancu ale nedowolil mi ju ani wyuzit. teraz sa mam proste naucit ho brat len ako nejakeho kamarata, je to take cudne. urobila som jednu xybu, ked sme sa rozisli prwy krat, sklamal ma on. ja som to necakala, welmi mi ublizil. urobil to len tak. wecer mi este powedal ze ma lubi, a na druhy den mi cez icq napise ze newie ci ma ma este rad. mal wtedy zewraj krizu, trwala 3 tyzdne. zacala som mu xybat. xel byt so mnou. stretli sme sa a xel aby sme boli opat par. ja som mu wtedy hned otworila narucie. asi som ho mala wtedy troxa ponatahowat. a zistila by som ci o mna wlastne stoji. teraz fakt newiem ci uz ma nexe, alebo ci fakt nemoze zabudnut na tu stanowacku. ja isto neiwem, nechodili sme spolu 2 mesiace aby sme to takto zahodili. mne tie pekne xwile stoja za to aby sa to wyriesilo. ale ktowie co xe wlastne on...

Soraja

leninka ja som to s mojim tahala 4 roky. Bola som s nim vlastne celu strednu a bol moj prvy chalan s ktorym som s amilovala, no bol to vazny vztah,ale ked sa na to pozeram spätne, vela veci by som urobila uplne inak,ale cas sa neda vratit spät.A presne ako pises, trosku si zaflirtuj, nech vie, ze co stratil, podla mna aj tak dobehne naspät,ale ked tak, tak si ho hned nepusti k telu, nechaj ho nech sa trapi apson tyzden, das mu tak riadnu priucku. Ale v zivote este stretnes vela chalanov a zistis, ze ak sa sprava ako ten tvoj uz ex, tak by si sa pri nom trapila. Ukaz mu, ze si s tebou nemoze robit co sa mu zachce. Drzim palceky

leninka

wies co som rada ze niekto bol w podobnej situacii ako ja. nepoznam wela ludi, ktori mali wztah so spoluziakom. my dwaja sme mali welmi azny wztah. o to by bolo horsie keby sme sa spolu ani nebawili. preto som rada ze som s nim kamaratka. wecer by som si chcela uzit. a chcela by som w nom prebudit trochu ziarliwosti, nech si chlapec nemysli ze budem vecne len na neho cakat. chcem aby si uwedomil o co prisiel, ked sa rozhodol rozist sa so mnou opat w tu stredu. myslim ze niesom najuzastnejsie dievca nasvete, mam welmi vela chyb, ale podla mna a podla inyx ludi mal neskutocne welke stasie ze ma nasiel. pomohla som mu z najhorsieho obdobia w ziwote. zlepsil sa mu prospech w skole. celkowo ako osobu som ho welmi zmenila. a zmenila som ho k lepsiemu. pred nasim wztahom bol neskutocny suknickar, sposob sprawania bol hrozny. som rada ze som ho zmenila. nenamyslam si to on sam si uznal kolko som pre neho urobila... a ze je rad ze som jeho... teda to howoril este pred tymi nestastnymi udalostami.
chcela by som mu ukazat ze aj ked je w mojej blizkosti dokazem sa owladat a odolat mu. ale sakra ked je to take tazke proste je to xlapik s ktorym som bola wyse roka. moj prwy xlap w ziwote. a ked ho widim tak... no nic musim sa owladat. to ma prejde... musa ma to predsa prejst!!!

Soraja

leninka viem o com hovoris, ja som mala tiez mojho ex spoluziaka a viem preto, ake to je. Nedovol mu nic, ani jeden dotyk, neboj bude sa cudovat a chlapec zacne nad sebou rozmyslat. Aj ked je to tazke, ale urob to pre seba, potom si to budes vycitat. V podstate ta vyuziva, nie ste spolu, chce byt kamarat, tak nech s apodla toho aj sprava. A mala by si mu to dat jasne najavo. Odolavaj mu a po case zistis, ze si urobila dobre. JA som mojmu dovolila vsetko, a teraz si to vycitam a potom som zistila, ze mal druhu a mna si len takto chlapec drzal ako zadne dvierka. No nevravim, ze by to mal byt aj tvoj pripad, ale ked nieco chlapec, chce, nech sa aj podla toho sprava. Drzim ti palceky, vecer si uzi a si slobodna, takze mozes hadzat ocka aj na inych chalanov. Inak ziarlivost sa da pekelne vyuzit:-)))

leninka

jej dakujem za faj nazor soraja aj tebe wito. no sme kamarati, a presne toto je prawda s tymi dotykmi, proste my sme kamarati ktory ked su spri sebe newedia co s rukami. obima ma, hladka a robi weci ktore ja mam welmi rada a su mi velmi prijemne. sme aj spoluziaci, ked sme boli prvy krat rozideni, mali sme ako trieda chatu. ja som tam nechcela ist, wedela som ze tam bude aj on a nebola som priprawena byt tam s nim a netrapit sa. ale nakoniec som tam predsa len sla. len co som vkrocila do izby, vrhol sa na mna. zecal mi hovorit take veci, chcel ma bozkawat. a podobne veci. ja som sa nedala bozkat. bolo mi strasne prijemne ked ma tak dobijal. ale nakoniec som neodolala... nasli sme si prazdnu izbicku a bolo... podla mna na skolskych akciach to bude prebiehat v takomto style. ale nechcem to takto. dnes je koniec skol. roka. vecer sa ako trieda stretneme, urcite sa co to popije. teda ja od stanovacky mam strach z alkoholu a nechystam sa pit. ale wiem ze moj ex wypije, som zvedaawa ako to dnes vecer bude vyzerat. pojdem tam len na chwilocku aby sa nepovedalo. uf... mam to teraz tazke. ale je nacase ukazat ze niesom slaboch a zacat zit!!!

Soraja

leninka no neviem, ja som s byvalym mala minimalne 20 rozchodov a ked sa na to pozriem spätne, tak by som ho poslala k vode uz po prvom. No nevadi, ono to nestaci, ze ti ten dotycny povie, ze ta lubi,musi sa tak aj spravat. MAs pravdu si mlada, netreba sa zozierat. Ked sa k tebe tak sprava ako sa sprava, tak si s nim nic nezacinaj, podla mojho nazoru on ti nema co davat sancu, ved si mu nic neurobila, ked chce este pockat, tak nech caka,ale ver, ze medzitym stretnes neikoho ineho a na tohto si ani nespomenies, mozno potom sa ti trosku otvoria ocka,a zistis, ze nebol az taky dokonaly. Mozno to uz vies. A ked ho lubis, tak ak ti mozem poradit, jasne, zostante kamarati, ved je skoda s niekym sa nebavit, ked uz si s nim nieco prezila, ale na tvojom mieste by som sa s nim nestretavala. LAhsie na neho zabudnes, teda skor ta to prestane boliet, viem to z vlastnej skusenosti. A hlavne, ked ste rozideni, nedovol mu ziadne dotyky. S mojim medzi rozchodmi to bolo tak, ze hoci sme boli rozideni, aj tak som mu dovolila vsetcko co predtym, chyba, kamarat je kamarat a nema pravo na nic viac. A chlapec nech sa zamysli, na okoli nezalezi,aj ked vas rozoberaju, je to vas vztah, nikto nema pravo sa vam do toho montovat a co povie okolie by vam malo byt jedno. Preto s anemusite tvarit, ze ste rozideni. TO je riadna hovadina. Viem, ze sa citis zle, ale hlavu hore, ja ked som to najmenej cakala som stretla mojho draheho a som rada, ze ho mam, aj ked som s nim velmi malo,ale oproti byvalemu je to fajn:-)))) Drzim ti palceky

vito11

ok nebol som v obraze.....kasli nan wsak po svete behaaa toooolko xlapou ze as....a s tou sancou co ti dal on???wsak ale ty si nic zleee nespravila tak akaaa sanca??

vito11

tak toto newera isto nieje!!!! a ten tvoj milovany...je to dobry ....ot, ked weri neakemu tiipkovi a nie svojej babe ktoru ma raad.