Vichy Normaderm

daniela88

vichy normaderm naozaj pomaha, za nic na svete by som ho nevymenila :) je uzasny ... treba len pockat prve 2-3 tyzdne a vysledok pride. Krasna, hladka, cista plet :) odporucam!!

zzuunnaa

Ahojte. Nevedel by mi niekto z vas poradit? Mam strasne suchu plet, ktora velmi citlivo reaguje na hydratacne kremy a dokonca aj na pletove vody.Vyskusala som uz aj BIODERMU a nic. Chcela by som nieco z VICHY, ale skor pletovu /cistiacu vodu... Neviete mi poradit? Dakujem..

brcka

no to je asi o tom, ze kazdemu vyhovuje nieco ine. ja som mala vischy krem a pouzivala som ho asi tyzdne no a rovno som ho smarila do kosa. vobec mi nerobil dobre a pritom ja nemavam take problemy, ze by som bola daka citliva. to je jediny krem, z ktoreho ma svrbela tvar a tak zvlastne som sa vyhadzala. teraz mam biodermu a ta je uplne perfektna. ale ak sa chces zbavit akne, tak urcite ti len daky krem nepomoze, je dobre sa aj zvnútra precistit, detoxikovat aspon mesiac a potom uvidis tie zmeny. kamaratka uz nevedala co si ma dat na problematicku plet, vyskusala uz asi vsetky kremy, no a najviac jej pomohool denoxinal, sice ho brala 2 mesiace ale neuveritelne jej to vycistilo plet.

johnny

ahojte. tiez som mal velke problemy z akne a mastnou tvarou a vyhodil so mnozstvo penazi na rozlicne pripravky. az potom som vyskusal normaderm, denny aj nocny a plet sa mi uplne zmenila, ziadne vyrazky ani uhry, takze jednoznacne odporucam, hoci stoji viac, ale fakt sa oplati. zaroven je pre mna ako chlapca denny krem velmi dobry, pretoze, ked si ho dam na tvar, tak to vobec nieje vidiet ze mam nejaky krem na tvary, takze sa nemusim hambit. takze fakt odporucam aj chlapcom, ktori maju problemy s akne.

mimca =))

afoyte...fakt ten vichy normaderm pomaha??? ja som pouziwala us selijaqe peelingy aj cistiace vodicky, ale vacsinou mi to len zhorsili...=(( uz som z toho fakt zufala...napiiste mi proskoo na pokeec... 9crazygirl95 budem fakt wdacna ked mi pomozete..kuyem :D

erska

Ahojte...
ja som vcera vyskusala radu - teda je to kura na obnovu pleti. Vola sa to NORMADERM system na ozdravenie pleti..
Dala som si vecer peeling a potom masku t.j. cely postup a uz po prvom raze som mala super plet..odporucam..

vichy-forever

ja som nedavno zacal pouzivat normaderm -hydratacny krem a musimpovedat ze mi spravil priam zazrak...mam neporovnatelne lepsiu tvar ako ked som pouzival vselijake lekarske vyrobky ako zineryt,skinoren,sirove mydlo,pilingy a vselijake ine kydy na tvar...takze na normaderm nedam dopustit...