mam mu to povedat?

Príspevok v téme: mam mu to povedat?
kiki

Mojmu priatelovi verim.Sme spolu vyse dvoch rokov a milujeme sa stale viac.Vazim si ho lebo je velmi zasadovy a cestny.Casto sa bavime o nevere o svete okolo nas o ludoch a dala by som za neho ruku do ohna.Az do teraz...Nahodou som v jeho pocitaci nasla zaspajchrovane stranky,so silne erotickym podtonom,na ktorych mozes stahovat fotky,chatovat...Nemam dokaz ze na tieto stranky pravidelne chodi,ale uz len fakt ze si taketo nieco tajne pozera a dokonca si to zaradi medzi svoje oblubene stranky ma znepokojuje.V kutiku duse verim ze nie je taky skazeny.K tomu musim podotknut,ze v sexe nam to klape uplne 100%,tak nemam dovod si mysliet ze by mu nieco chybalo.
Je to normalne ze muzi vyhladavaju taketo stranky?A mam mu to povedat ze o tom viem?Mam sa ho opytat preco ma takuto stranku zaradenu medzi svojimi oblubenymi?Tieto otazky mi chodia hlavou hlavne preto ze som si myslela ze on je iny.Su vsetci muzi rovnaki?Muzi,piste!!!!

2 kiki

to ze si prezera taketo stranky nic neznamena. ani ze ti je neverny alebo ze ta nelubi. a myslim, ze nie je na tom nic zle. je to proste chlap.

samko r.

Kiki, to nech ťa vôbec nezrušuje. Vieš koľko puritánov na tie stránky chodí a ty sa bojíš, že muž, ktorý je stále s tebou, spolieha sa na teba, verí ti, že toto pozerá? Je to len mužská zvedavosť. Normálne sa o tom porozprávaj (teda keď to potrebuješ) a povedz mu, že si náhodou na to nabehla... Ale žiadne scény. Dosť často som v kontakte s tými čo zapájajú net a to by si sa divila, kto si najviac pozerá erotické stránky.

lila4322

podla mna to nie je nic strasne ked si len prezera taketo stranky, podla mna to robi kazdy chalan, horsie by bolo keby si daval sexstretnutia, takze bud pokojna.

tralalala

To,ze si pozera tieto stranky este neznamena,ze ta podvadza a preto by som ostala kludna.Je to uplne normalne,ze sa na take nieco pozera,ci mu nieco chyba alebo nie.Mozno len hlada inspiraciu a vobec to neznamena,ze ta nemiluje alebo ho vzrusujes menej.Ako si nasla tie stranky?Ma ich skryte?Tak potom by som mu nevravela,ze som ich nasla,padla by vina na teba,ze sa mu hrabes vo veciach a este viac by pred tebou taketo veci skryval.Skus niekedy naznacit,ze by ta mozno tiez take veci zaujimali a mozte si take stranky pozerat spolu.Urcite nie je skazeny,takze klidek,vsetko je ok.My mame doma tiez take stranky a pozeram si ich aj ja aj priatel,sem-tam.Pritom vobec nie sme nejaki skazeni,dokonca by som povedala,ze sme v tomto taki konzervativni,ale na tomto fakt nie je nic zle.Iba ak ti to tak prekaza a nevies sa s tym vysporiadat,potom to musis nejak riesit,ako,to necham na teba.