velmi mastna plet,uhry,vyrazky....

evula

RHG: ja som zo stravy vylucila vysmazane, mastne jedla, tuky, zrejuce syry a pod., jem neuveritelne vela ovocia a zeleniny, skusala som aj rozne vitaminy na plet, vlasy a nechty, zinok, B-komplex a uhry ani akne nezmizlo :-(

RNG

Mydla vysusuju-odmastuju pokozku
Nezabudni si zlahka naolejovat plet-najlepsie este vlhku po umyti dobrym olejom(kokosovy, olivovy, jojoba, karite) alebo kremom, co tieto obsahuje-bez chemikalii a mineralnych olejov.

suns

poradim ti, kup si v lekarni SIROVE MYDLO (ne syrove:), stoji okolo 40Sk, a je fajn.. pekne vysusi no moc to neprehanaj si nim:) papa

marmeladka

aj ja mam taky problem.
teraz si chcem kupit niake antibakterialne mydlo a budem si umyvat ksicht snim.
lebo ziadna kozmetika mi nepomaha.zbytocne vyhadzujem peniaze za to

dodka

na mastnu plet je super pletova maska s gaforom a zinkom od AB. Stoji 95 Sk a pouziva sa raz za tyzden. Ja mam po nej este 3-4 dni taky sviezi pocit, a menej sa mi masti plet. Ale samozrejme to je len tak na okraj, nie ako jedina liecba

szandi

RNG dakujem.ale ja by som chcela vediet ci mi pomoze effacler alebo nie??????????????no nie je to lacna kozmetika.

RNG

Uhry su zvnutra. Telo sa snazi vyhodit zle tuky(hydrogenizivane=stuzene=stabilizovane=oxidova ne)
Zdroj- rastlinne oleje , ktore su vytazovane a chemicky spracovane(dobre su len prirodzene alebo tzv virgim, neznicene vytazovanim a stabilizaciou).
Vsetky tepelne znicene oleje a tuky= vyprazanie, je zdrojom zlych tukov
Oxidacia: dlho starnute syry maju oxidovane tuky, pre telo nepouzitelne
To vsetko sa telo snazi vyhodit, cast z toho ide kozou, vid akne, uhry a rozne vyrazky, ked sa do toho chytia mikroby