Bolesť pod kolenom

Príspevok v téme: Bolesť pod kolenom
Tomas5436

Dobrý deň. Mám 15 rokov a hrám futbal. Približne pred mesiacom sa mi stalo zranenie a tak som ho mesiac nehral. A keď som začal tak prvý deň ma tak trochu začalo bolieť pod kolenom, druhý deň po futbale to bolelo trochu horšie a tak sa to stupňovalo. Dnes je piaty deň a už to je odosť horšie. Rodičia mi povedali, že to je buď z preťaženia kolena. Ja som sa dočítal, že to môže byť tiež nejaká hrčka pod kolenom a že sa to musí vybrať(vyoperovať). Poradíte mi čo s tým mám robiť? A detaily tej operácie a či je to pravda o tej operácii alebo iné možnosti? Za všetko vopred ďakujem.

kremka5

Neviem, prečo ďakuješ milote za radu, keď som ti tú ortopédiu poradila ja. Nevadí. Voda pod kolenom sa vytvorí, aj keď si sa neudrel.

kremka5

Neviem, prečo ďakuješ milote za radu, keď som ti tú ortopédiu poradila ja. Nevadí. Voda pod kolenom sa vytvorí, aj keď si sa neudrel.

kremka5

Neboj sa, máš len vodu v kolene. Na ortopédii ti to vytiahnu, možno aj na 2x. Ja som mala toto isté, keď som si presilila nohu pri rýľovaní. Áno, bolí to vzadu pod kolenom.