bradavičky na tvári

maja222

cau, mala som tvoj problem. brala som 2 alebo 3 mesiace Imunoglukán a najprv scerveneli a potom vsetky zmizli- skus to, dufam, ze ti to pomoze.

RNG

Ja , zabudol som na oblubeny zdroj liecivych sacharidov, aloe, vera, spolu s nopalom a agave(maguay), kaktusovymi, ktore ludia na Slovensku poznaju najskor z tequily, ale vlastne ani to, lebo sa tam predavaju len napodobneniny, (prava tequila z agave je dnes vlastne uz vzacna.Tym nechcem naznacit ze tequila obsahuje tieto vzacne sacharidy, to bola poznamka len tak po strane...)

RNG

"Bradavicky" na tvari su tak isto viralneho povodu, takze odstranenie a prevencia zalezia od viralnej imunity. Preto znova zdoraznujem, kazdy by mal brat aspon to coho mame definitivne primalo v potravinach:selen, zinok, probiotika a vitamin C, pripadne aj ine antiviralne, ako L-lysin, baza, echinacea, astragalus, GSE, extrakt z olivovych listov a pripadne aj tie najsilnejsie na odstraneni problemov s virusami ako betulin, Befungin a chaparal(larrea tridentata)

janka121

Chcem sa opytat tiez na bradavicky ja mam tiez na tvari ploche chodila som 2 roky na vypalovanie,no nepomahalo,a isla so ku jednemu lud.liecitelovi a ten mi poradil rastlinu ktora sa vola lastovicnik a s tym to mam potierat,ide to dole a som s tym velmi spokojna.Poradte mi este prosim ze co je nato este dobre.Velmi pekne dakujem....

: )

ahojte, ja som mala 7 bradavic na tvari, prvu tu najvacsiu som si dala vypalit u lekara, ostala mi mala jazvicka, ale ta casom zmizla a ani neviem ako zmizli mi aj tie ostatne bradavice, nic som na nich nepuozila, takze si to niviem vysvetlit, ale som rada

dada

Ahojte, ja bojujem s týmto problémom už 3roky. Nepomáhal ani dusík ani mastičky. nedávno som navštívila jednu ľudovú liečiteľku a tá mi poradila nech si kúpim čaje na očistenie krvi a organizmu a hlavne veľa piť. Teraz to mám už oveľa lepšie

kukina

ahojte, ja som bola normalne u doktora, a ten mi ich zmrazil, spravila sa mi chrasta, odpadlo to a uz sa mi to nespravilo. neplatila som nic drzim palce

lencok1

ahoj lujza, ja mam podobny problem, mam ich na brade, tzv. ploche bradavicky, ktore som asi chytila od frajera...ktory ked sa holil sa porezal a mal to tiez...a mne vysuchal bradu a tak sa to na mna nalepilo...bola som uz na laseri ale nepomohlo to,iba sa mi to zvacsilo...prekonala som dve chripky, takze dr povedal ze je to aj oslabenou imunitou...teraz som na to dostala verrumal, taky roztok kyseliny salycilovej a vyzera to nadejne...ak ani toto nepomoze skusim osvedcene domace recepty, cesnak alebo citron...neviem ake to mas ty, ale ja keby som sa mohla znova rozhodnut radsej najprv skusim domace recepty, potom nieco ine...drzim palceky!!!daj vediet