Co sa deje s fitkom Body Energy Club?

silvikaZA

Keke nie je začo, rada sa delím o moje osobné skúsenosti a keď to môže niekomu pomôcť v rozhodovaní o to lepšie:-)Ty si ale z Bratislavy, tam plánuješ chodiť že?Dúfam že sa aj mne raz podarí ísť aj tam, chcela by som budúci rok sa tam presťahovať, tak som zvedavá či sa mi to podarí a potom sa možno aj stretávať budeme:-)

Kekee

@Gretche no chcel by som zacat uz tento tyzden alebo buduci, len neviem este kam. Premyslam ze pojdem vyskusat do toho golemu a uvidim ako tam bude ked tu citam ze sa dohodli a ze pojdu do relaxxu, uz aspon budem vediet ake sluzby ponukaju, kolko sa u nich plati a tak
@silvikaZA dakujeme za tvoj prispevok, aj za to ze si nam opisala ako oni funguju, ma to aspon utvrdilo v mojom rozhodnuti ze si pojdem k nim zacvicit, aby som vedel porovnat ci si nam napisala pravdu :D

Brancyi

Ziky - v pohodicke ved ked nemas cas tak si to necitaj, ved v skratke som ti to napisal a uz aj tak je vsetko len okolo toho a teraz sledujem ze tu dost riesia to nove fitku. Uz ho tu aj spominali, aj Silvia, tak si precitaj ze ktore tam ma ist lebo nechcem to tu znovu vypisovat. Pochybujem ze by budovu odkupili, urcite iba do prenajmu pojdu

silvikaZA

Ahojte fitnessáci;-)Chcela by som vám sem niečo napísať.Síce nebývam v Bratislave ale celú situáciu som sledovala a bolo by fakt ľúto ľudí, ktorých takto obrali o peniaze.Keďže fitko milujem a chodím často cvičiť síce v Žiline ale tiež do golemu ktorý tu spomínate že má ísť namiesto Body Energy Clubu.Mám toto fitko veľmi rada a dúfam že sa dobre ujme aj v nových priestoroch lebo oni si záslužia mať dobrých klientov. Robia všetko preto aby sa tam človek cítil dobre a aby si aj dobre zacvičil.Ako som už písala mám to tam veeľmi rada;-)Hlavne aj to že platíte si za služby ktoré aj dostanete:-)

Zikya

Lenže Braňo nemám na to čas, lebo tu je fakt strašne veľa príspevkov, ale tak cca viem teda čo sa stalo, keď si mi to trošku takto napísal. Keď budem mať možno čas zajtra tak si to prečítam:-) Aha takže v podstate sa tam bude aj naďalej cvičiť len to berie nový majiteľ či taktiež do prenájmu tam idú, či to nevieš? A ktoré fitko?

Adelka11

MiMinco mala som v pohodičke deň, veď už piatok takže fajn, keď vieme že je víkend pred nami, no nie?:-) Už sa veru čas nedá vrátiť, to máš pravdu ale tak ľudia snáď niečo dostanú ako odškodné. Vážne? Už to je isté že tam pôjde fitko? A ktoré to golem, ktoré sa spomínalo alebo nejaké iné? Mne kopu kamarátov chodí k ním buď do auparku alebo aj centrálu a si pochvaľujú, takže ak by boli v Petržalke to by bolo pre mňa celkom aj fajn;-)

MiMinco

-Adelka11--nebol som tu cely den tak preto az teraz odpisujem. Snad si mala v pohode den. No ved toto, myslim ze nitko sa im necuduje, ved prisli o svoje peniaze a nie iba o par ale o stovky €. Uz sa ale nevrati cas a musia sa s tym zmierit. Mna celkom potesila ta sprava ktoru sem pisal Brano, ze tam napokon ide to fitko a ze sa tam bude aj nadalej cvicit. Boli a su to super priestory, takze sa tesim ze tam zacnem chodit ked ho otvoria

Brancyi

Ziky - mas dobre informacie. To fitko ktore bolo na Eisteinovej ulici v Petrzalke uz zatvorili..mali problemy s platenim najmu, tak ich jednoducho vyhodili z tade a museli ist prec..asi taka bola situacia a uz sa o tom vela pisalo a hovorilo..keby si chcela blizsie info staci si tuto celu diskusiu precitat a budes vediet ako sa zachovali (ale nie dobre)..ide tam dalsie fitness centrum..aspon tak som zapocul ze uz to je iste..

Zikya

A čo sa deje???Veď už sa nedeje nič,či mám zlé info,veď ho celé zatvorili,či aká je teraz situácia???Aspoň také čosi som videla v správach.Ozik a čo tam ide namiesto tohto fitka???Už sa vie???ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ

Adelka11

MiMinco dobrá ráno:-) Áno mal si pravdu, bolo to tam, našla som to a včera večer som si to čítala. Feedback? No ani sama neviem, ale nečudujem sa tým ľudom čo tam písali a že boli taký nervný z toho, veď to by som aj ja bola keby som im zaplatila také peniaze a potom mi mi zavreli fitko a nemala by som v podstate nič. Áno, sú to:-)