prekliate strie!!!!!!!

Príspevok v téme: prekliate strie!!!!!!!
lusijka

Caute vsetci, kto ma ten problem. Ja ho mam straaaaaasne dlho. Vela, vela rokov. Uzivala som vsetko mozne. Vydala som straasne vela penazi na rozne kremy, ktore slubovali zazraky, pouzivam specialny olej na strie, jazvy, rozne kozne prefarbenia atd. Vraj je super, ale tie strie moze akurat trochu zmensit, ale nikdy odstranit uplne. A to, ze zblednu, uz pre mna nie je platne, lebo moje su uz davno biele. Strasne mi komplikuju zivot. I ked mam priatela, zijeme spolu a som stastna, aj tak mi vadia. Chcela by som vediet, ci sa daju odstranit nejakym drastickejsim sposobom. Nie laserom, ale plastickou operaciou. Vie o tom niekto nieco? Nech to stoji cokolvek. Je mi to jedno. Dakujem za odpoved. Paaaa

lusijka

ja som stale bola taka akurat..len ked som prisla do anglicka, ked som mala 18, som vazila 47 a rychlo som pribrala par kil, ale tie strie nemam z toho, tie tam boli uz davno predtym a nove sa mi nevytvorili, si myslim....teraz vazim asi 49 a moj priatel sa zlakol, ze chcem velmi schudnut..tiez mi povedal, ze nemam blaznit..tak mam aspon nejake proporcie, nie...mna len trapilo brusko...esteze na nom nemam strie...snad ta metoda sa dostane aj k nam...ja tomu verim..musime verit, nie?..co ine nam ostava?

lencok1

no a chuducka som vzdy bola, len odkedy som brala antidepresiva a pribrala som tak uz som bola taka gulatejsia, teraz ako som schudla tak sa mi urobili spominane strie...ale poviem ti ze moj frajer ma ma radsej taku makksiu:)

lencok1

je to take divne pytat sa na to rodiny:), ved aj preto som napisala do esteticu v blave, a tam mi napisala co som uz pisala, ze:Dobry den,
Strie podobne ako jazvy stale zostavaju probemom, nakolko su ulozene hlboko v kozi. V sucasnosti pracujeme na povoleni dovozu novej metody rozpustania fibrozneho tkaniva v striách, informujte sa u nas na klinike na jesen.
Takze asi to podla toho vyzera nadejne nie?

lusijka

ja verim, ze raz naozaj nieco vymyslia..ved ten problem trapi vela zien, ako tak vidim a citam....sakra, nech sa viac zaujimaju o ozajstne problemy a nie len o plastike prs a zvacsovani pier a bla bla....ved mame 21 storocie nie?..dnes je uz hadam mozne aj nemozne

lusijka

Lencok, to je super, ze mas takeho uja..preco sa ho bojis na to opytat?..bojis sa, ze ti povie, ze to je beznadejny pripad?..len to nie, prosiiim :-(