Hemoroid

Príspevok v téme: Hemoroid
Slniecko34

Ahojte, v pondelok sa mi stala taká vec, že po použití toalety má bolel konečník...Myslela som že to prejde...Bolelo ma to pri sedení, pri chôdzi, pri všetkom pohybe. Ďalší deň som si kúpila v lekárni mast, keď som si to šla mastit videla som ze mam výrastok. Ďalší deň som šla pre istotu k lekárke keďže bolesti veľké, ani do práce som nešla...Jedine co mi robí dobre je keď ležím na boku. Každopádne používam masť, čipky a skúsila som dnes aj dubovy kúpeľ...Zatial žiadne výsledky...Veľa pijem, pridala som viac ovocia. Viete mi poradiť do kedy to bude také bolestivé? Lekárka mi povedala že sa to vstrebe ale ani to nevidela tak neviem, som zúfalá. Ďakujem

Asik

Ak nepocitujes ani malinko zlepsenie zajdi za lekarom opat, zrejme sa nevyhnes chirurgickemu odstraneniu hemoroidov.Neviem tvoje subjektivne pocity ale ak sa to nezlepsuje tak jedine lekar, my ti tu na fore nedokazeme pomoct len poradit.Drzim palce

Slniecko34

Asik čítala som že to chce čas ale ja sa cítim nemohuca nevládzem ani jesť mi nechutí...Aký čas to zhruba trvá kým sa to dá dokopy?Aspoň tak že pri chôdzi to nebude bolieť

Asik

Musis vydrzat ta zila sa stiahne.Zarad do jedalnicka aj ovsene vlocky, jedz susene slivky, figy.Vela tekutin pozor na keksy susienky tie mega zapchavaju.Masti si to a umyvaj si konecnik po kazdej stolici aspon ked si doma udrzuj hygienu.Pouzivaj makky toaletny papier nedri sa radsej potom do sprchy.Drzim palce nech sa ti cim skor ulavi.

ANGEL-DEMON

ludia to maju bežne... ale do práce chodiť musia ajtak...

nejesť korenené jedlá, ale vlákninu, zeleninu, aby nebola stolica tvrda...

nepises aky krem maš....

dobry je FIX-krem ma chladivy ucinok...