Zoznamovanie (NIE internetové zoznamky)

Príspevok v téme: Zoznamovanie (NIE internetové zoznamky)
bezhlavyjazdec

Prosím o radu, alebo skôr o podelenie sa so svojimi skúsenosťami.

Ako ste sa zoznámili so svojim partnerom/kou, a ako ste sa vlastne dali do kopy ?

Neviem absolútne vôbec ako na to, ako to spraviť aby som nevyzeral ako zúfalec alebo nejaký "lovec" alebo neviem čo :/
Chcel by som už konečne niečo. Lebo už mám po 20ke a v živote som nič nemal s žiadnou. A tak neviem vôbec, ako na to, keď tie baby v mojom veku už sú skúsené (a nemyslím len sex) a ja neskúsené pako sa bojím, že niečo pokazím, že sa strápnim, proste neviem ako sa to robí...

Ako sa mám zoznámiť tak aby som nevyzeral ako vtierka ? Pretože už sa mi pár krát podarilo naviazať konverzáciu, ale väčšinu času som rozprával len ja a dával som otázky na ktoré som vždy dostal len krátke odpovede, ako keby som toho človeka otravoval a chcel už aby som dal pokoj tak som sa na to vykašlal.... :(

Nemám žiadnych známych okrem rodiny, tak neviem ako. Keď pôjdem niekde do spoločnosti len tak sám a začnem náhodne otravovať ľudí, tak budem za čudáka. Mne sa ešte nikdy nestalo, že by ma niekto oslovil len tak (ak nepotreboval nejakú informáciu o ceste alebo o čase).

Ako ste sa teda zoznámili vy a ako ste sa dali do kopy. Akože - kedy mám svojej známosti povedať že sa mi páči a že chcem niečo viac, lebo nechcem byť moc rýchly, ale zase nechcem si nechať utiecť príležitosť :((

Čakať na zázrak nechcem, nestal sa doteraz, nestane sa ani potom... to sú debilné reči na utešenie aby sa človek necítil zle.
Kde sa dá dobre zoznámiť aj bez toho, aby som vyzeral ako hlupák ?

medikamentus

Bezhlavy. Ja kedze sa mi protivia zenske z Polusov a Auparkov a inych podobnych a nemam rad nafucane pery ako Kucerenkova a hranate obrovske drapy namiesto nechtov, o cigaretach v tych odutych gambach uz ani nehovorim... nasiel som si teda dievca nie sice z tohto fora, ale podobneho typu fora.
Mala problem. Oslovil som ju a pisali sme si 4 tyzdne. Potom sme sa stretli. Problem je uz davno vyrieseny a mam celkom normalnu krasnu babu, co si nelepi siahodlhe riasy ale mi siahodlho hladi do oci.

Alessandra99

Ahoj,

Píšeš, že si sa už S nejakými neznámymi bavil, ale že to bolo ako policajný výsluch :) super je že Dokážeš osloviť neznámu babu, to je prvý krok....buď tie baby, boli také, že sa nemali celkovo chuť baviť a niekým cudzím alebo si bol pre ne nudny a odpovedali ti Z povinnosti ( môj názor) ....mňa osobne nebavia rozhovory - že sa má dotyčný vypytuje a vypytuje, lepšie je nahodiť nejakú tému a baviť sa o nej - napr. Autá, cestovanie :) čiže nabudúce sa skus opýtať dotyčnej čo rada robi, čomu sa venuje ....

Zoznámiť sa dá kdekolvek, netreba Z toho robiť vedú...
To že máš 20 rokov a nemáš žiadne skúsenosti , ako píšeš, je úplne v poriadku , a podľa mňa pekne :) ľudia sa dnes strašne ponáhľajú a všetko chcú mať hneď.

Či ju máš pochváliť ? Ak je to podľa teba pekná baba, má napr. Pekne vlasy - tak áno pochváliť ju, ale musí to byť UPRIMNE ....žiadne lzy, to je najhoršie....nič si nevymyslaj, buď úprimný a hlavne spontánny a sám sebou.

Veľa šťastia :) a prajem ti aby si natrafil na tú správnu

jedlicka

ale naco by ti boli, su raz tak stare, maju ine starosti, nemozes s nimi randit na ulici, ani s kamaratmi, ci preco mas tak velke rozpatie, to je nepochopitelne

jedlicka

nemas nejaky problem, ze si na starsie? ucitelka je v pohode, tiez neviem naco spominas take samozrejmosti a voloviny, ved to je pase a nic z toho

bezhlavyjazdec

To bolo ešte dávno. Keď som chodil na základnú školu, tak ona začala chodiť k nám, sa prisťahovali. Smutné je na tom to, že to bola jediná ktorá ma v živote chcela :/ ale preč už od toho, nechcem si oživovať tie spomienky.

A neviem čo je divné na tom, že sa mi páčia aj staršie ženy. Napríklad tá učiteľka, ktorá sa mi páčila mala asi 35-36 rokov a bola krajšia než polovica dievčat čo som poznal. Vždy som sa rád zúčastňoval jej hodín, dokázal som byť zahľadený celú hodinu, ach keď si na to tak teraz spomínam :)

A taktiež som videl už dosť starších žien, pred ktorými by sa nejaké mladé mohli schovať...

bezhlavyjazdec

Nezabávam, nie som žiadny internetový troll....

Prosím neignorujte, viem, že môj problém znie dosť blbo, ale ja si nevymýšľam !