poradte plss

Príspevok v téme: poradte plss
kacena--

mno. uz odmalicka som ticha dobrucka a vzdy mi liezlo na nervy ze mi to hovoria. nikdy som si nestala za svojim a bola som vzdy ta posledna... okrem toho mam asi socialnu fobiu... problem v tom je ze uz som objednana k psychologicke ale hrozne sa tam bojim ist,. bojim sa co jej poviem. a ako ma bude brat mozno povie ze moj problem sa nevyrovna ostatnym alebo co:( ale uz takto nechcem zit, som xcela riesit aj samovrazdou ale nevidalo:( uz nevladzem profaci si zomna robia srandu a neviem co im mam povedat tak som ticho este chodim aj na spev ale na koncerte to vzdy na mna pride. trasiem sa ocerveniem tzko dycham mam strach z ludi :( ja viem ze takychto tem je vela ale poradte plss:( uz som skusala fakt vsetko okrem tej psychologicky ale bojim sa:(

MarioFazekas

a prave preto ze si sama nevies pomoct treba zajst za odbornikom.on sa ti nebude smiat ale vie ta pochopit,povzbudit a dat rady co mas robit.neboj ja poznam takych ludi ci uz zeny alebo muzov ktory na prve stretnutie dosli a nepovedali ani slovko.ale uvidis na druhy krat to pojde lachsie a na dalsi raz si budes s nou rozumiet ako s kamaratkou.na to ze som muz som prvy krat rozpraval so psychiatrom s ocami plnymy slz.a som tu.svet sa nezrutil.

Alternativa

Kacenka,
pocas navstevy psychologicky sa na nic "nehraj". Nemaj strach, budes u profesionalnej odbornicky, ktora vsetky Tvoje reakcie - aj tie, s ktorymi Ty nebudes spokojna - brala uplne normalne. Takze este raz : bud taka, ako vzdy, skus hovorit o Tvojich problemoch tak, ako ich citis. Ak nahodou aj povies malo, nevadi. Pomoc odbornika je nevyhnutna. Dobru noc

kacena--

mario ja viem ze cim skor ale ked sa neda ja sa bojim ze dostanem taky blok ze az a nebudem vedet hovorit ani pred nou:( niktto si to doteraz nevsimol ze by somnou nievco bolo:( ehm.,.. az ked som sa zacala rezat,,,, a neviem co mam robit ja som si toho vedoma ze mam socialnu fobiu som o tom presvedcena ... ale skusala som uz aj ja selico a sama si pomoct neviem:(

MarioFazekas

kacenka.je to lepsie riesit hned ako to odkladat.problem sa nikdy nevyriesi sam.ja som vzdy svoje problemi odkladal a len sa to zhorsilo.ak sa potvrdi ze mas socialnu fobiu zacni sa liecit hned.posluchni psychologicku.taky problem nevyriesis sama.ja som to skusal a dopadol som tak ze som abstinujuci alkoholik a nedostal by som sa ani na ten koncert.proste mam SF. a smaleho problemu sa stal velky,mam problem ist medzi ludi a nie to ze este pred nimi vystupovat.

71gloria

Ahoj Kačenka,je tu niečo pre trémistov, možno Ti napr. tie valeriánové kvapky pomožu, aby sa Ti ľahšie šlo k psychologičke
209.85.129.104

arn

Prave za to ju musis navstivit ,aby si s problemom zacala nieco robit.Je to velka zataz pre organizmus,takyto stres z takych situacii.Tvoj problem je presne taky ako aj ostatnych ,tak ho zacni riesit.Vela odvahy .