Nechuti mi jest ...

Príspevok v téme: Nechuti mi jest ...
selm!cka

Absolutne nemam chut jest niekedy aj cely den a vobec ma neboli brucho.Niekedy aj nasilu zjem aspon polievku.Mam 168 cm a 45kg a nesom ani tucna ani vychrtla.No ale stretla som sa aj s tym ked mi matka alebo otec vytkli ze stale len drzim dietu a ze ci nemam anorexiu ... nepokusam sa schudnut a s mojou postavou som spokojna.
Da sa take nieco nazvat ANOREXIA ?! :(

mamulla

vsetkych vas pozdravujem asi som neni jedina co mam taky problem ze chcem pribrat a jednoducho to nejde mam 158cm a 45 kg po porode sa mi vobec neda pribrat vzdy som mala tych50-52kg uz som skusila aj pangamin ale nic ani v lekarni mi nevedia poradit nic na pribratie vsetko je len na chudnutie a co mi chudy mame robit?pomozte mi prosim

michaela406

Prosim vas poradte mi,lieky PERITOL su na lekarsky predpis alebo sa da kupit aj bez lekarskeho predpisu?Ja mam tiez problem s jedenim,nechuti mi vobec jest,tento problem nastal az po porode,do vtedy som nikdy nemala problem s vahou,mala som 52 kg a 165cm.Bola som spokojna ale teraz niekedy vydrzim cely den bez jedenia,mam teraz 49 kg a som dost slaba,niekedy nevladzem zdvihnut ani mojho 4 mesacneho syna.

depka

pokiaľ nemáš zakódované v hlave: "Som tučná a musím fakt schudnúť!" alebo niečo podobne a ty to podľa mňa nemáš, keďže píšeš že si spokojná s tým ako vypadáš. Tak je všetko v poriadku. Hlavne sa snaž viacej jesť alebo si skús zohnať nejaké lieky ktoré podporujú chuť do jedla. Väčšinou sú voľnopredajné. (napr. Pangamen BIFI/pivovárske kvasnice-síce smrdia ale ževraj dodávajú chuť do jedla)

UrologGorald

Nie som na taketo veci uplny odbornik... Ale 100%-nu anorexiu nemas...Mozno len stracas chut, mozno stres alebo nieco take. V prvom rade by si pribrat mala, preto jedz vela jedal, kde su tuky. Menej sa pohybuj a vela jedz. Je to nezdrave, ale ak chces pribrat, tak ano. Aspon sa uz nebudes musiet trapit, ci si chuda alebo nie. Ked sa ti to zda normalne riad sa tym, ak nie tak nerob nic, co som ti povedal ja. Aspon som sa rozpisal a zahnal nudu. Ale taketo temy nie su mojim apetitom...Drzim palce

majka s.

mojmu mladsiemu bratovi, ked mal asi 14 alebo 15 rokov taktisto nechutilo jest. ale doktorka mu predpisala vitamin B12 v injekciach a ked ich dobral, tak sa mu chut do jedla vratila trosku. a neskor prislo take obdobie, ze isiel moju mamu doslova vyjest :o). takze ja by som odporucala tie injekcie B12. fakt pomahaju.

fraisee

anorexia je psychicka porucha, cize to je o inom. proste niektorym ludom nechuti jest, nemaju pozitok z jedla. poznam takeho chalana. a nie je to anorexia.

ajus

no ja mam 168cm a 50-52kg ..ja tiez nesom nejaky velky papos ale chcem pribrat to je jasne....raz som bola u lekarky len tak na preventivnu prehliatku a sa pytala ze ci to robim narokom, ze som taka chuda(som mala 47kg), jasne, ze nie narokom len mi nechti jest ked som v strese vtedy nikto do mna nedostane nic vobec nic ...tak mi predpisala PERITOL aby sa mi zvacsila chut do jedla...a pomohlo fakt... ale po tych tabletkach vas berie spat tak som aj vela spala :D

adriana

ahojte, ja mam podobny problem ako selm!cka. ja tiez nepotrebujem jest. mam 166 cm a 45kg a kupila som si pangamin. tak dufam, ze to pomoze:-) uz sa bojim tiez, ze mam anorexiu, lebo kazdy mi to hovori. pritom ma nezaujima, ako vyzeram a chcem pribrat.