stale sama

Príspevok v téme: stale sama
magda78

s priatelom chodim uz dlhsiu dobu, no pred nedavnom sme si kupili byt v meste, v ktorom byva. prestahovala som sa k nemu asi 150 km od domova. tesila som sa, ze mame spolocny byt a ze bude fajn. no mylila som sa. zatial nemam pracu, cize sa nudim. ani ziadne kamaratky tu nemam a priatel je stale prec. bud je v praci, po praci ide rodicom, alebo ide s bratom nieco vybavovat. cez vikendy je zase bud u brata na dome alebo sa ide do zahrady. travime strasne malo casu spolu sami a mne to strasne chyba. hlavne, ked tu nikoho ineho nemam. som zufala a neviem, co mam robit. mam zajst za psychologom? poradte prosim. dakujem

jejke

Tak ja si nemyslim ze na nudu a samotu potrbujes hned psychologa, co tak najst si konicka, zajst do posilnovne,zapisat sa na aerobic? predstav si vsetky tie cinnosti ktoré potom neskor ked si najdes pracu a ked uz budete planovat rodinku nebudes stíhat...teraz je na nich cas

2 magda78

zajdi niekam kde su ludia. co tak skusit fitko, plavaren alebo nieco ine, ked najdes ludi, ktorzch nieco spaja. skus sa porozpravat s priatelom ci by ti nemohol venovat viac casu, ze ti chyba. ak mas pocit, ze sa potrebujes vyrozpravat, tak zajdi za psychologom. ved za to nic nedas.