Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spojitosť medzi chrbticou, vnútornými orgánmi a psychikou

Táto diskusia patrí k článku: Spojitosť medzi chrbticou, vnútornými orgánmi a psychikou
Spojitosť medzi chrbticou, vnútornými orgánmi a psychikou

Problémy s vyskočenými, vybočenými alebo len preťaženými stavcami a ich okolím majú vplyv na vnútorné orgány, statiku tela a duševnú rovnováhu. Každá zmena na chrbtici zmení váš prirodzený postoj, posunie os tela iným smerom a k bolestiam chrbta sa pridajú aj bolesti niektorých kĺbov.

Rose 71

Ja mavam stuhnutu siju a v zime ma casto sekava v krku. Som citliva na prievan a klimatizaciu. Neviem, ci mam nieco zaseknute a co presne, ale uz par tyzdnov ma taha jeden nerv? smerom do praveho ramena z vonkajsej strany, odhora smerom k prstom. Ked mam problemy s krkom, teda krcnou chrbticou, vzdy len na pravej strane. Pocula som, ze napravovanie chrbtice moze byt velmi nebezpecne :( Neznasam chodit po doktoroch. Kde lezi moj problem?..nemam napad
Masticky pomahaju len nacas. Lieky beriem le v case najväcsej nudze

Katka2

Ja mam postihnutu chrbticu vyraznou skoliozou od vrchu, az dole. A musim povedat, ze mam silne bolesti, budiace ma v noci pocas spanku, cez den tak isto. Rano prudke stuhnutie a pridala sa mi pred rokom casta bolest hlavy, traviace problemy, bolesti brucha, podbruska o klboch nehovoriac. Tak si myslim, ze nieco pravdy na tom bude.

Ipsik

Ja tiež stále musím doma počúvať, že ich bolí chrbtica, raz bratov, potom niekoho iného z rodiny, tak si to zvyčajne odbečím so sekerou väčšinou sám. Ja viem, že to znie šialene, ale ja som si posilnil chrbticu tak, že som cvičil rukami na steperi, pred rokom. Odvtedy som nemal žiaden problém, predtým áno. Ale ak máte problémy s tlakom a podobne, tak tak necvičte, lebo to sú niekedy iné stavy, človek zbledne. Aj činnosť srdca sa mi upravila.

Cica

Na mňa to úplne sedí toto všetko sa potvrdí až budete mať svoje roky. V mladosti som si nič neuvedomovala ,ale teraz cítim to čo som v mladosti ani nevnímala.

Janinnne

Ja mám silnú skoliózu a postihnutá je celá hrudná a bedrová chrbtica, podľa tohto článku by som vôbec nemala fungovať. Napodiv nie som slepá ani nemám vyrážky, depresie, nie som psychicky labilná a nemám nijaké mimoriadne bolesti a ani žiadne problémy, ktoré by mi bránili normálne žiť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.