UZ NEWIEM KOMU MAM WERIT

Príspevok v téme: UZ NEWIEM KOMU MAM WERIT
dada

ahojte som zufala.......mam wisku 168 a 73kg.....kamosky mi howoria ze som tak akurat .........mam mi powie ze by som mala wiacej jest ze som nika xuda ale to podla mna preto lebo som jej cera ................asi ma nexce zranit tym ze mi powie ze som tlsta.........ale ja newiem ake je moje bmi ..........som uz na hranici alebo som ju uz prekrocila..............xcem stym nieco robit idem na nowu skolu.........deda na strednu a nexcem aby nowi ludia tam ...............ked si nebudu moct spomenut ako sa wolam aby powedali sak wies ta tlsta

rybik

mis.
Bola som uz 2 krat hospitalizovana v BA na oddeleni PPP. Teraz uz takmer rok beriem lieky a navstevujem psychiatricku. Lieky mi spociatku trochu pomahali, vaha sa mi ustalila. Ale poslednych par tyzdnov to ide zasa dole vodou.

agina

A co tak trosku upravit stravu??? Napr delena strava.Jes uplne vsetko, ale vo vhodnych kombinaciach.Ide o tzv. 90 dnovu dietu.

rybik

Ahojte vsetci.
Uz 5 rokov mam problemy s jedenim. Kazdy mi radi, ze by som si mala najst neaky dovod, zmysel zivota, pre ktory zit. Ja ho mam, a velmi si ho vazim. Mam moj maly krasny zazrak, a to doslova ako mi lekari povedali. Mam male krasne zdrave dieta. Ono potrebuje zdravu a vyrovnanu matku. Ale ani tento krasny zmysel zivota nedokaze akosi prevladnut v mojej hlave nad tymi zakernymi myslienkami. Coraz viac sa citim ako ohavne tucna gula. Co mam robit???

dada

asi som sa nezmienila ze som trpela anoirexiow aj bulimiou od piateho rocnika cize 5 rokou............no wies pre wiliecene ano. buli. je dost taske sxudnut normalnim sposobom