Matka mi narobila dlhy

Daanielka

no ja mam momentalne dlh 600 eur a je to pre mna neskutocne zatazujuce keby si predstavim ze je to niekolko tisisc uff neviem neviem..... asi by som sa zblaznila..

murof

kloya kloya uplne zbytocne si si posrala zivot a najhorsie je ze sa dalo tomu zabranit... ked tvoja matka nato nemala nemala si jej dovolit urobit dlh na tvoje meno..... nieje nic horsie nez mat nejake dlhy alebo nabrat si pozicky je to cesta do pekla.... este kolko to cca budes splacat?? keby to bolo menej tak by som to na tvojom mieste frajerovi ani nehovoril ale kedze je to takto rataj fakt aj s rozchodom...

Kloya

Je mi jasne,ze nebude nadseny . Ale od neho nechcem ani korunu sme spolu rok a ziadnym sposobom sa moje dlhy nedotkli nasho vztahu ani sa nedotknu o to sa postaram.Zarabam,platim aj zijem ! Neprezivam.Skor mi ide o to ,ze je fer aby bol o tom informovany a psychicky ma podrzal,ked budem potrebovat.

Jana333

ahoj sice som zena ale osobne by som nemohla mat zadlzeneho partnera to ze si to nechala zajtra az takto daleko ze si matku nestopla ked sa ten dlh zacal nabalovat a nabalovat ale vzniklo z toho 30 tisic to je hroza. Ja som raz zadlzeneho partnera mala ale boli sme spolu len 3 mesiace a sebecky poviem ze rozchod som iniciovala ja... nedokazem si totiz predstavit ze by som zila s partnerom ktory splaca dlzoby a nemozeme ani zit tak ako sa patri ze cele vyplaty jeho idu na dlhy..o zalozeni rodiny ani nehovorim... bud pripravena aj nato ze to neprijmne dobre...

Kloya

Boze ja niesom sama??? Odpadnem. No ja pracujem na slovensku ..kupujem a predavam maso nie vo velkom a ziadne ruzove okuliare nenosim.Ak by som mala zarabat 2000euro neprezijem s mojimi splatkami.Najblizsiemu cloveku doverujete a potom presne ako dole pisete zivot je na ruby :( som rada,ze som aspon zdrava a mozem robit !!! Nejako to posplacam este a mama nech si da vyoperovat chrbtovu kost nepotrebuje ju.Zajtra to oznamin drahemu ,napisem Vam ako zareagoval.Drzte mi palce !

JT

Mne matka urobila nieco podobne. Sice mam o nieco mensi dlh, ale prisla som o dom, auto + vsetok majetok aj osobne veci a zivot uplne naopak...
Stal sa zo mna bezdomovec da sa povedat, pretoze nic svoje uz nemam a zijem len v podnajme. Z vyplat splacam dlhy...matky sa to akoby netyka ...
No ale uz len "par" rokov a snad sa to splati.

25zuzicka25

treba ist normalne do roboty a nie snivat o tom ze na Slovensku podnikanim zbohatnete... je to kravina pokial nieste fakt multimilionar a nemate meno ani nad tym nepremyslajte... ako tu uz bolo spomenute fakt ist radsej do zahranicia pracovat tam sa da zarobit pekne peniazky aj vo vyrobe castokrat hladaju a mate 1500-2000 eur... ja som tam odisla a nelutujem :) ved dovolim si tvrdit ze 80% podnikatelov u nas uz nema ani na vyplaty musi zamestnavat ludi nacierno alebo len na dohody...

Kycera

MP,
takže Ty si hrdým majiteľom vlaku?! No toto... A to si nechával pre seba? Koľko vozňov má ten Tvoj vlak? : D