je krása doležita?

katharinka

NIE krása je dôležitá, ale SYMPATIE a vyžarovanie osoby. To, čo sa môže páčiť tebe, nemusí sa páčiť inému, krása je vec veľmi individuálna, napr. ja som sa nikdy nezamilovala do niekoho pekného, typických fešákov, ale do vnútra osoby, do jeho aury a vyžarovania. A niekedy aj keď je naozaj pekná baba stelesnenie dokonalosti pre chlapov, tak stačí keď prehovorí a ´všetko je v háji takže asi tak.

vin diesel

Boooze, ludia neandrtali... :D:D:D:D:D:D
Vsetci si tu chodia nevedomky vylievat srdce, pisat co vsetky v zivote prezili a zatili, a aky ho mali tazky, kolko mali partnerov... ach jaj...

anjelik

neznama, ja som zevraj pekna, ale postavu nemam najlepsiu, vlastne uplne otrasnu, neforemnu ... ale chalani po mne idu. a to fakt ze idu. myslim, ze to nie je len kvoli mojmu "peknemu fejsiku", ale aj preto, ze ked som v spolocnosti, nesedim ako siva myska, ale som komunikativna, vtipna a hlavne! sama sebou ... a to je pre chalanov (aspon pre tych, pri ktorych sa oplati aspon pozastavit myslienkou) to hlavne. takze vzdy bud sama sebou, na nic sa nehraj, a chalan ktory si ta ma vsimnut si ta urcite vsimne. len to chce trpezlivost. a nevesaj hlavu kvoli tipkovi, ktory nevie co so sebou ;)

priemer

neznáma, určite niesi tak škareda, aby neexistoval človek, ktorý by ťa nechcel. Vonkajšia "krása" je len relatívny pojem, na ktorý má kazdy iny a hlavne svoj názor.

ale asi to tu určite niekto uz napisal, len inymi slovami.

Zamyslaj sa nad inymi vlastnostami.

leila

Error pises riadne debiliny ze vraj nikoho nezaujima zena s malymi kozami..asi tazko ked..ja ich mam male a je o mna strasne velky zaujem muzom sa velmi pacia moje prsia takze tak..a ked hladis len na prsia tak aj tak si potom chlap, ktoreho by zena ani neoplula a stojis za hovno

Soraja

neznáma nezufaj, taky idiot ti nestoji za trapenie. A to ze sa mu akoze nepacis neznamena, ze nie si pekna. Hlavu hore dievca. Podla mna to ale bola vyhovorka. Ved keby si s amu nepacila, nedaval by sa s tebou do kopy. Ale aj tak kasli na neho, najdes si lepsieho a takeho, pre ktoreho budes ta najkrajsia na svete!