Vysvetlite mi jeho spravanie prosim

Príspevok v téme: Vysvetlite mi jeho spravanie prosim
zostrednej

Chodim do druheho rocnika na strednu a stretavame aj inych ziakov nasej skoly jasnacka. A casto stretavam jedneho chlapca z vedlajsieh triedy a aj ked ho poznam z videnia a zdravime si obcas nebavime sa velmi spolu. Ale pride mi nevysvetlitelne jeho spravanie voci mne. Tak napr.
ide oproti mne a zrazu na mna zhukne z nichoho nic
alebo zreve tak ze sa laknem
ide s kamosmi a zacne na mna kricat ze zakuskova zakuskova to ako priezvisko ale nevolam sa tak len akoze ked sa spytam co chce sa tvari ze ma nepocuje
alebo mam nieco v ruke a zozadu mi to vytrhne
minule som mala tasku na zemi a ked siel tak mi ju odkopol
Ako co to ma znamena? Nieje to sikana? Ako neublizil mi ale mam pocit ze ma blizko k tomu. Co myslite?
Dakujem

Callinka

Branislav
Ako sa na mna nehnevaj ale ty si admin tejto stránky alebo čo že tu ideš niekomu nakladať .? Dievca sa trápi asi tak chcela poradiť akým pravom tu ideš písať kde má kto písať žijeme v 21.storoči čiže snáď každý má právo vyjadrit svoj názor a pocity. Nepochopím jak môžu byt ľudia tak zlí ! Proste ako chceme aby sa nám darilo ak sám si plny jedu. Aj ty si tu z nejakého dôvodu tak snáď by si mal pochopiť že aj iný majú problémy! Nie len ty.

AmiQ2

Určite, toto správanie je správanie predbubertálneho "zle vychovaného" (neviem ako to nazvať) chlapca... a nie stredoškoláka...