Mám komplexy z vysokej postavy

Príspevok v téme: Mám komplexy z vysokej postavy
michelle

Mam 17 rokov a mam zo svojej vysky neskutocne komplexy........ziadny chalan ma nechce lebo ze vraj som jak zirafa.....mam 172cm a neskutocne by som chcela mat menej..........neda sa nejak zmensit????? Preco vsetci chalani chcu dievcata co maju od 158 do 165?????? to neni feeeeeeeer, preco mi vraiva ze som jak zirafa??? som fakt tak vysoka????

talentmania

K niecomu si sa predsa len vyjadrovala.Tak neviem ty musis vediet ze k comu :0)

Takze pracujes v socialnej sfere :D(

talentmania

Ja sa tiez pridavam s vyskou 176 cm a vobec to nieje az tak vela nosim este aj opatky a nic na tom nieje.A mimochodom asi ste este nevideli zirafu ta ma teda omnoho viac cm ale nevadi staci si zajst do ZOO.Pre mna je len ubohost niekoho nazvat zirafou koli vyske a najma u ludi kt.sa tu prezentuju ze pracuju v socialnej sfere.

BBella

ja len dufam, ze raz to bude vyhoda, ked budem mat 35 - 40 mozno budem vyzerat na 25:D to bude super, ale teraz???jeeeeeeeminky...uz na prvy pohlad sa ku mne spravaju ako k malemu dievcatku a pritom som zena. len preto ze nemam zensku postavu a vysku a la Miss tak mi mozu tykat .... aj v robote, prislo niektorym zatazko mi vykat, ze je to divne, hmmmmmm ja som s nimi husky nepasla....ale davno som sa stym zmierila, snazim sa hlupe poznamky bud ignorovat alebo tak isto reagovat ak dotycny, niektori si to aj uvedomia, ze asi to prehnali a vtedy sa citim super.

lioness_01

jankaaaaaaaaa, to by som ani nepovedala... skôr majú viac rozumu :)) a väčšie ambície :))

jednu som ukecávala nech ide aspon fotiť, keď už nič iné...

nejde - má iné životné ciele