Mám komplexy z vysokej postavy

Príspevok v téme: Mám komplexy z vysokej postavy
michelle

Mam 17 rokov a mam zo svojej vysky neskutocne komplexy........ziadny chalan ma nechce lebo ze vraj som jak zirafa.....mam 172cm a neskutocne by som chcela mat menej..........neda sa nejak zmensit????? Preco vsetci chalani chcu dievcata co maju od 158 do 165?????? to neni feeeeeeeer, preco mi vraiva ze som jak zirafa??? som fakt tak vysoka????

malinqa

coze??? ja umreeem, ja mam zase problem v tom, ze som neskutocne malicka....hlavu hore dievca, poviem ti, ze vobec nejsi zirafa, vysoke baby su velmi pekne a co je na "vas" najlepsie je, ze mate dlllhe nohy a peknu postavu, ryfle si kupujete raz dva ne jak "my" malicke baby, vstko si musime skracovat a poviem ti, ze to neni prave najlepsie :P takze moja, mozes byt na svoju vysku hrda ;)

poliewoocka

Hej!!!Aj ja mam 17 a ja som nahodou na svoju vysku pysna!!!Mam 176 cm!!!Prestan mat kvoli tomuto komplexy!!!Rozny chalan rozne chute!!!Oni nehladia na kazdy centimeter!Nizke ti isto zavidia tvoje krasne dlhe nohy!HLAVU HORE a ak ti to tak vadi nenos podpatky!!!

agina

Mala som spoluziacku, ktora mala 185 cm a dnes zaraba velke prachy a robi modelku a ma uzasneho chalana.Zo svojej vysky by si mala vytazit maximum, ved 172 cm je sedy priemer.Vobec by som si z toho tazku hlavu nerobila. Ja mam 164cm a vzdy musim vsetko skracovat...saty, sukne, nohavice, ide ma z toho uz slak trafit.

lilinka

172 centimetrov predsa nie je ziadna katastrofa, ani extrem. Sama meriam 174 a vsetci moji kamarati muzskeho pohlavia aj priatel su vyssi odo mna, pripada mi to uplne normalne. Keby si mala vyse 180, nepoviem nic, ale takto FAKT nie je co riesit.

lukwa

michelle,ja mam 178 a komplexy z vysky som mala ked osm mal 15-16,ale teraz je to v pohode(mam 17) sice si nekupujem topanky z nejamyk extra opätkom.Vzdy som bola strasna zirafa uz odmalicka,ale teraz ma skoro kazdy chalan prerastol:) neboj to bude v pohode a ked ti nejaky chalan povie ze si zirafa sa ho opytaj ci mu nevadi ze je krpec alebo ze ci ho este niekto neoplul:D

kajka

a to ja som mala komplexy že mam 157 cm (na zakladke ma inak ako "malicka" ani nenazvali) .. myslim ze to netreba riesit, pretoze len pubertiak sa moze uchylit k takym trapnym vyrokom. zamysli sa kolko ludi by chcelo mat tvoj problem. Niekto riesi rakovinu, alebo nemaju co do ust. Ty si iba vysoka, to predsa nie je ziadna vada. tak sa povznes nad vsetkych somarov. od chalanov v tvojom veku vela necakaj. to nimi este lomcuje puberta.
tak sa maj pekne a hlavne KEEP SMILING :)

lea

No ze sa vobec trapis. Pozri sa na Sklenarikovu, ta ma 184 cm a aka je to krasna zena. Ja mam 176 cm a nizsia by som veru byt nechcela, naopak, este aj vysoke opatky nosim

majkas

michele, a co mam prosim ta hovorit ja? mam 180 cm (+/- 1 cm). teda tolko som mala pred 3 rokmi, ked som mala 16 rokov. teraz mam 19 a odvtedy som sa radsej nemerala. ja si robim skor komplexy z vahy (mam 72 kg). je to sice na moju vysku super vaha, ale i tak... chcela by som mat aspon 65.

driny4

Hallooo))
mám 180cm)) a reči o žirafách mám už dávno za sebou)) Hlavu hore a sebavedomie))
Vieš koľké ti závidia,, a ty sa necháš zneistiť nejakými rečami o žirafe))