Vztah s cudzincom

poliewoocka

Toto vyzaduje vela kompromisov.Vzi sa do jeho situacie..nove prostredie,zvyky,podnebie,ludia...poloz si otazku:CO ASI PREZIVA???

rick

Nastastie takych zien,ktore si ako svoje "spriaznene duse" nachadzaju roznych cudzincov,je malo,a dufam,ze to tak aj ostane.Je to sice dnesny trend-vycestovat do cudziny,vykaslat sa na svojich priatelov ci snubencov a tam si uzivat s nejakymi "pohostinnymi" cudzincami,ale nie kazda zena tomuto modnemu trendu podlahne.No boli aj take,ktore mu podlahli a teraz trcia niekde v haremoch alebo inde,ale o tychto svojich skusenostiach s "romantickymi" cudzincami radsej nehovoria.Takze vela stastia pri hladani romantiky s atraktivnymi a romantickymi cudzincami,s plnymi penazenkami a luxusnymi domami.

adi

Totalna hlupost je rozlisovat ci je cudzinec alebo nie. Dobrych a zlych ludi je vsade dost, ci na Slovensku alebo v cudzine. A ci to spolu pasuje, zalezi len od mentality kazdeho z nas. Na to neexistuju ziadne pravidla. Ja mam priatela nemca, s ktorym zijem uz siedmy rok. Treti rok zijeme na Slovensku a super na to klape. Takze ja vam ostatnym tiez prajem, aby vam to vyslo.

mary33

Hi,
Aj ja zijem s cudzincom je cernoch ,ale ako tu uz niekto spomynal cudzinci su iny mi sa dohovorime s nemcinou a anglictinou,ale ucim sa aj jeho africku rec neni to tazke oni rozpravaju ako male deti je to velmi zlate je kumne pozorny milujeme sa teraz sa ideme brat aby som mohla aj ja ist pracovat.Zijeme vo viedni,ale na slovensko chodime vzdy spolu nasi si ho velmi oblubily lebo ma dobre srdce a ucim ho aj nasu rac ale s nasimi sa dohovori slovensky aked nieco nevie tak mu to prelozim.Cudzinci su super spoznavame nase kultury a tak drzim nam vsetkym palceky pa

econa

ahoj, ja mam tiez vztah s cudzincom, ten moj je Ir,ale zijeme tu v Irsku,v Corku, kde aj pracujeme, na Slovensko chodime len na navstevy pozriet rodicov a bratov tak 3 krat do roka. momentalne cakame prirastok do rodiny,a na Slovensko sa nechystam natrvalo, tu su lepsie podmienky, aj ked mi domov strasne chyba. drzim palce

hawa

Takze mily Rick,to co ty tu pises je totalna somarina..ja mam tiez frajera cudzinca,a pravdupovediac Slovaka by som ani nechcela..Su to neskutocni zgrlosi a este k tomu v zivote by som ja neplatila za chlapa..zapamatajte si dievcata-pokial vas chlap pracuje a pozve vas na kavu, penazenku ani nevytahujte..Ak vsak bude trvat aby ste sa pri plateni striedali aj napriek tomu,ze vy nepracujete-tak mu okamzite dajte kopacky..je to PAKO..to by sa cudzincovi v zivote nestalo..nehanbim sa to povedat nahlas..je to tak..ja som s frajerom uz 3 roky.zijem sice na slovensku a on vo svajciarsku ale stretavame sa kazdy mesiac/samozrejme cestu mi plati on/..cele letne prazdniny sme spolu a klape nam to..neviem si predstavit,ze by som ho nemala..vztahy s cudzincami su uplne uzasna a nadherna vec, pretoze okrem toho,ze mate svoju lasku,spoznavate aj novu kulturu, novych priatelov a novu krajinu..takato skusenost je na nezaplatenie..takze kazdej babe, ktora ma vztah s cudzincom drzim prsty-budu krizy, budu problemy ale nakoniec je zivot s nimi nadherny..verte mi a nepocuvajte nasich ziarlivych slovakov, ktori sa stazuju len preto,lebo zavidia..kaslite na nich..nech sa naucia ako sa starat o zenu..vela stastia!!!

jejke

Spanielcina je ovela jednoduchsia ako nemcina....aj ako rec-sympatickejsia...podla mna...drzim palce,Joko, nech Vam to klape....

Dobru noc Rick...bez sa z toho vyspat..:-)))))