5/7/2007

Príspevok v téme: 5/7/2007
spiderinka

Ahoj bacuľky...rozhodla som sa založiť novú tému, aby sme sa našli tie, čo si donekonečna vravíme začnem zajtra...ale čo keď ,,zajtra ,, zasa som bola v meste...tak zasa ,,zajtra ,, a tak to ide dokolečka dokola...Nájde sa tu ale niekto , kto má toho ,,zajtra zajtra,,dosť a skutočne je ochotný začať zajtra a držať sa takto a podporovať navzájom????? čakám na dobrovolníkov....Takže ZAJTRA !!!!!!

fnuk

to angina....ved prave,ze ak si chce clovek aku taku vahu udrzat,tak musi sa "dietne" stravovat cely zivot.A to mna nebavi.Sice ja dokazem schudnut,ale co z toho,ked to potom aj spat priberiem a to urcite nezjem slona na posedenie,len jem nepravidelne a hlavne to co mne chuti.Ja osobne by som sa strasne chcela naucit pravidelne stravovat,ale akosi nemozem.Nejem do cca 16.00 hod/ vobec to nepotrebujem/,ale pridem domov a hadzem do sebe vsetko mozne.A to je ten moj problem.|Zatial to nedokazem zmenit,ale.....idem na sebe popracovat.Kocky ste tu tiez take,co sa takto stravujete?

agina

Fnuk ja drzim delenu stravu a raz do tyzdna mam len pitny den.A funguje to. Zrejme ale takto budem musiet jedavat uz cely zivot.

fnuk

Ahojte kocky.Rada sa aj ja k Vam pridam.Sice som od januara do maja schudla 7kg,ale co z toho,ked uz mam 4 kg spat.Takze jo-jo efekt u mna zarucene funguje.Ale nevzdavam sa a idem to skusit nanovo.Angina napis co jedavas,ked si uz viditelne pochudla.Dik.

kacka

Ahoj agina. No to by som tiez rada vedela co je s nou a ako sa jej dari. Uz minule som v prispevku pisala nech sa nam ohlasi, ze ako sa jej dari.Takze vobec neviem. Spiderinka ak sa tu ukazes ozvi sa nam ako sa ti dari, fakt sme zvedave. Ja uz budem mat za sebou stvrty tyzden, ale vazit sa budem az na konci mesiaca.Ved sa este niekto ozvite ako vam to ide.

agina

Ahoj kacka,nevies co je so spiderinkou?? Ta sa nam uz dlho predlho neozvala, dufam, ze to nevzdala. Ja som so sebou spokojna, drzim to uz treti tyzden.Od pondelka zacinam stvrty.

kacka

Ahojte.Tak mame za sebou aj tyzden horucav, tak snad sme aj co to vypotili. Tiez sa radsej postavim na vahu az na konci mesiaca. Mozno to nebude taky pokles ako som chcela, ale aj mensi vysledok potesi.

agina

Ahoj Kacka 2? Jasne, ze sa mozes pridat, cim viac, tym lepsie.Ja zacinam treti tyzden, ty uz ho mas za sebou... To zhresenie nie je az taka hroza, horsie by bolo, keby si sa celkom na tu dietu vykaslala.Musim sa priznat, ze aj ja som vcera zhresial.Vcera vecer sme si opekali a ja som si dala opecenu slaninku c bielym chlebom a cibulou.Avsak dnes mam len pitny den, takze hadam tie ulozene tuky sa odburaju.