5/7/2007

Príspevok v téme: 5/7/2007
spiderinka

Ahoj bacuľky...rozhodla som sa založiť novú tému, aby sme sa našli tie, čo si donekonečna vravíme začnem zajtra...ale čo keď ,,zajtra ,, zasa som bola v meste...tak zasa ,,zajtra ,, a tak to ide dokolečka dokola...Nájde sa tu ale niekto , kto má toho ,,zajtra zajtra,,dosť a skutočne je ochotný začať zajtra a držať sa takto a podporovať navzájom????? čakám na dobrovolníkov....Takže ZAJTRA !!!!!!

spiderinka

...ja som na tom horsie...vyska je fain ...174 ale vaha je bez 2 kg dva razy tolko ako ty...takze vyhlasila som vahe vojnu!!!!!

agina

No ja mam vysku 164cm a teraz vazim 56 kg a chcem tych 5-6 kg zhodit. Uz som sa zatala, lebo v septembri idem na dovolenku a to mam peknu motivaciu a znova chcem nosit velkost 36-38, teraz nosim 38-40. Hruuuuuuuuza....

spiderinka

agina a tvoj ciel??? smelo s nim... sem budeme si ho navzajom pripominat...ak by sa zasa vyskytol problem ,,zajtra,,.....

kacka

Ja som tiez trosku porusila cez vikend a preto som si aj dala v pondelok taky ocistny den a pila som len vodu a caj.Niekedy som si ten vodny den ani nevedela predstavit, ale ked som to skusila, tak sa to da celkom v pohode vydrzat.Od minuleho pondelka som dala zatial dole 2,5 kg.

spiderinka

jej to je super ze sme sa tu nasli...aspon sa budeme kontrolovat a podporovat navzajom,.....ja uz som zacal tiez 1/7 ale som to zasa porusila a presunula na ,,zajtra,, a sú z toho zasa 4 dni....takze necakam do pondelka uz nie....stem dolu aspon -40 a to nie rokov....a ide sa na to...
takze pevnu volu a dufam ze tak na konci jula zacneme porovnavat vysledky ....p.s. zajtra uz piaty raz bielkovinový den po sebe...:o)))) dúfam ze spolocne sa dostaneme az po vodný...xixiixi

kacka

Ja uz som vlastne zacala minuly pondelok, ale pojde mi to urcite lepsie ked nas v tom bude viac a budeme sa navzajom podporovat.