Sebadovera.

Príspevok v téme: Sebadovera.
Ella12345

Ako opat ziskat sebadoveru, ked ju raz clovek strati.Da sa to??Vybrala som si priliz silneho chlapa na vztah, no verila som si.Lenze on akoby mi daval stale najavo, ze na neho nemam, a ze sa zbytocne snazim, proste tak sa spraval, robil si co chcel, vobec ziaden respekt.Nevedela som ci ho nechat, alebo skusat bojovat dalej.Tak som si vybrala bojovat.No len som uplne vsetku energiu davala do vztahu a na nic ine mi nezvysilo.A nadaval potom ze nic nerobim.Lenze mna tak psychicky vycerpal ten vztah ze sa mi fakt nic nechcelo uz.Trapi ma teraz to, ze ked on bol taky silny, tak ze nenajdem lepsieho, lebo ktokolvek slabsi pride, budem mysliet stale na neho,.A zase si najst niekoho rovnako silneho a zase ma vztah vycerpa.No ja neviem co dalej...

Vierka55

Mala by si spoznať skutočné hodnoty života. Pretože kým sa to nestane, naozaj si nemôžeš nájsť "slabšieho" pretože by si s ním robila to, čo robil s tebou ten tvoj, ktorý bol "veľmi silný".

nnnuuu

Ak chceš mať sebadôveru, tak by ťa mal stále niekto pochváliť. A už keď ťa nemá kto pochváliť, tak sa pochváľ sama.

Sususu

Silny jedinec a v com prosim ta? Jeho sila bola v tom ze ta zhadzoval? Keby bol silny robit to nemusi asi si skor nieco dokazoval a ty si sa dala. a to ze si ineho lepsieho nenajdes je blbost to si po rozchode kopec bab mysli ale vzplzva to z toho ze dotycneho stavaju na piedestal akoby bol panboh pricom to byva na opak a k sebe nemaju sebauctu a myslia si, ze su nieco menej. A to ako vravis ze pri sebe nemozes mat slabeho jedinca, to co je? Sama si zjavne slaba ked si si to od toho svojho nechala takze sa neboj pride dalsi silnz lebo takym spravanim ze si seba nevazis len takeho zas pritiahnes

divocina1

nechapem preco sa dnes kazdy nasilu tlaci do vztahu aby povedal ze niekoho ma? popritom 70% ludi vobec neni vyzretych pre vztah ale vobec to neni o veku

Alessandra99

Hlavne si uvedom, že si si našla debila. Prepáč za výraz, ale aj keby ten muž bol neviem aký super -silný- jedinec (či už fyzicky, psychicky, úspešný v živote, ...) ale povyšuje sa nad iných, tak v mojich očiach je to nedozretý charakter a od takého človeka bočím.

Žiaľ, po väčšine, ženy sú VO VZŤAHOCH HLÚPE tvory - tak sa teraz nečuduj ako si dopadla. Áno budeš sa musieť dať dokopy, keď si sa nechala energeticky vyžmýkať.