neviem, čo mám robiť

Príspevok v téme: neviem, čo mám robiť
elena_ka

3,5 roka vzťahu..raz dobré, raz zlé..asi ako všade..a potom všetkom, po tom ako sme plánovali budúcnosť, spoločné bývanie,dovolenky,rodinu...teraz premýšľam nad tým, čo robiť, či to nechať plávať alebo sa prekonať...jasné, že ho ľúbim, aj som vždy ľúbila no poslednú dobu mávam pochybnosti..prečo?
---- mám pocit, že je v tom niekto tretí..prečo?? správa sa zvláštne, nemá čas sa ani ozvať ako je deň dlhý..najskôr večer aj to len na pol hodinu (inokedy čas mal), sme spolu víkendy (škola) a keď spolu píšeme je úplne chladný, sú to len smajlíky nič viac..no na druhej strane keď príde je ako med, bozky,objatia, sladké reči....a ja som z toho akurát tak na.. a ďalšia vec čo ma trápi.. príde pokrúti sa, šepká milé slova tohentotamto...a po romantickej chvíľke v posteli už zaspáva a ide domov... týmto to proste vždy skončí. Vlastne mi už ani nikde nechodíme..buď sme u nás alebo u neho. A teraz mám posledný rok školy a cítim to tak, že ak sa nerozhodnem teraz čo s nami tak potom už bude neskoro :( skutočne sa neviem zbaviť pocitu, že ma niekoho, resp. že mi niečo tají